14.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Duha

3

Hráči dvou rozdílných týmů bojovali statečně. Mohl však vyhrát jen jeden. Který už víme! Víte ale že gól vstrelila i Nevšová....

Napětí před gólem

Trenér hostů Vladimír Durda je na své hráče po jejich minulém výkonu hrdý. Jak to bude dnes?

Po 20.minutě byli tři muži na zemi, to ale nezabránilo uběhlým výkonům hráčů. Až na gól hostů ve 12.minutě, který kvůli ofsajdu neplatil. Až do 33.minuty hráči bojovali jen s malými šancemi na bránu. Bystřice pak ale hru rozjeli. Minutu před samotným gólem Petr Kočan rozehrává na soupeřově polovině hřiště. Výkopem tento míč dostává před bránu. Golman Hrnčiřík z týmu TJ Sokol Nevšová vybíhá z brány, tím dává po neúspěšném chytnutí míče šanci Jiřímu Kouřilovi. Ten však pro jeho štěstí míjí. To nebyla jediná skvělá šance před gólem. V jedné chvíli to opravdu vypadalo, že Bystřice vstřelili 1. gól zápasu. Nebylo tomu tak. Pár sekund poté David Krajcar hlavičkuje nad břevno. Ve 36.minutě se domácím opravdu povedlo dostat míč do brány. Dominik Paták (K) nahrál před Hrnčiříka v bráně, kde hlavičkoval opět Krajcar. Velká radost celým domácím publikem přinesla zvýšení skóre na 1:0. Nevšovou to donutilo více hrát, a tak hned po té nahrává Petr Švach. Jeho nahrávka končí však tyčkou. Do kabin tedy oba týmy odcházejí s výsledným jedním gólem pro domácí Bystřici.

Golman vybíhá

Tři minuty po začátku poločasu zkouší Jiří Ligač střílet, to však zkušený gólman Tomáš Hrnčiřík odráží ven ze hry. V 56.minutě nastala velmi nešťastná situace, kdy gólman Hrnčiřík vybíhá, čímž umožnil soupeřům na volnou bránu. Jiří Ligač běží, naštěstí se „role gólmana“ uchopí obránce Mujkoš, který situaci perfektním zákrokem zachraňuje. Od 57.minuty, kdy zápas doprovázela krásná duha, se hráči pohybovali spíše na Nevšovské polovině. V 62.minutě taky domácí posilují na 2:1. Několikrát zmiňovaný Kouřil vystřelil z velkého vápna "perdu" za Hrnčiříka. Za doprovodu rohových kopů, fanoušků, rozehrávek i střel, hráči dokončují utkání mezi dvěma rozdílnými týmy s výsledkem 2:1!