20.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Dnes pro mě jednoduché hodnocení

4

Brumov a Napajedla se utkali v neděli ráno. Každý čekal vyrovnaný zápas. Co se stalo? A jak zápas hodnotí trenéři?

Jeden z mnoha

Napajedla rozehrávaly utkání a může se začít. Již v 7. minutě zápasu se Brumov ujímá vedení. Už pár minut před samotným gólem domácí byli nebezpečně agresivní u brány soupeře. Až v osudný moment Marek Chovanec dostal šanci, jelikož je sám volný u brány. Dobře si promyslel střelu, která nakonec opravdu končí jako gól. Tým FC Brumov opravdu ve většině ovládal hřiště. Ve čtrnácté minutě proběhlo první střídání u domácího týmu. Marek Novák opustil hřiště a nastoupil Petr Vlček s číslem 22. První půli se nedostali Napajedla skoro k míči a soupeř měl zápas plně pod svou kontrolou. Střílel na bránu, skvěle bránil hostům projít k Robinu Důbravovi.  V 18. minutě, kdy jsme spatřili velikou šanci týmu TJ FS Napajedla, hráč Brumova David Juřica skvěle zareagoval ve své bráně, místo golmana Důbravy, a zpacifikoval nohou míč, čímž zabránil gólu. První poločas tedy končí s nakloněným výsledkem na straně domácích – 1:0.

Opět Chovanec

V druhé části se nic nezměnilo. Brumovští hráči se doma ukazují jako profesionálové. Střely, které mají, ale neproměňují. Až na jednu akci v 66. minutě. Matěj Kubiš s číslem 8 s Markem Chovancem s číslem 14 perfektně zmátli golmana Jiřího Balážika a rozhodli zápas ve prospěch Brumova. Vítězí domácí 2:0!

FC Brumov
Alois Kachlík, trenér: „Odehráli jsme dobré utkání s druhým mužstvem tabulky v domácím prostředí před našimi fanoušky. Jsem rád, že jsme neobdrželi branku, hráli aktivně vstřelili dvě branky a byli stále nebezpeční v útoku. Děkuji hráčům i fanouškům jen tak dále!!!"

TJ Fatra Slavia Napajedla
Zdeněk Horňák: „Dnes pro mě jednoduché hodnocení. Tohle utkání se nám nepovedlo ve všech směrech!!! Brumovu gratuluji k vítezství, za poctivý a odmakaný zápas si ho jednoznačně zasloužili!!"

FC Brumov
R. Důbrava [-] - D. Juřica [-] , L. Pešout [-] , J. Búbela [-] (77. V. Běhunčík [-] ) , T. Grygar [-] , P. Opravil [-] (62. M. Dubčák [-] ) , R. Bublák [-] , D. Šenkeřík [-] , M. Chovanec [-] , M. Kubiš [-] , M. Novák [-] (14. P. Vlček [-] )

J. Balážik [-] - F. Sabák [-] (72. Y. Liashuk [-] ) , M. Huťka [-] , L. Juhas [-] , D. Škarek [-] , A. Jakubowicz [-] , R. Foral [-] , P. Votava [-] , M. Němec [-] , D. Horňák [-] , J. Juráň [-]

ŽK: 91. D. Šenkeřík .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: DOBIÁŠ Adam - RYBKA Ondřej, AMBROZ Zdeněk.