16.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Brumov nedokázal dohnat Nevšovou

5

Tým TJ Sokol Nevšová dále pokračuje ve svých výhrách a připisuje si další tentokrát s Brumovem.

Chtěli navázat na dobrý výkon z minulého kola s Nedašovem

Hned v 7. minutě po pěkné kombinační akci poslal Vašek Tomšů Lukáše Hladíka do šance a ten ji bez problémů proměnil. Domácí tak brzká branka zaskočila a nervozita se projevila při vlastím gólu od Tomáše Grygara, kdy míč ve 14. minutě doputoval až za záda gólmana domácích a výsledek tak byl již 0:2. Brumov však dokázal v krátké chvíli chybu odčinit a skóroval po centru Davida Juřici Radim Bublák, který upravil na 1:2. Hosté se snažili nepřipustit vyrovnání a to se jim také dařilo. Naopak už ve 20. minutě posílá do šance Lukáš Vaška duo Hladík a Tomšů, vyměňují si role a tentokrát dává gól Václav Tomšů. Skoré se tedy upravilo na 1:3. První půli hosté sehráli s přesilou.

Domácí začínají útočit

Očekávaný tlak v úvodu druhého poločasu Nevšová přečkala a přidali v 53. minutě čtvrtou branku, kdy Aleš Urbánek našel Lukáše Kutru, ten posunul na Vaška Tomšů, který se nemýlil a poslal tým do vedení 1:4. Poté se hrál bojovný fotbal, kdy domácí dokázali 20 minut před koncem korigovat na 2:4.  Střelu trefil David Šenkeřík, kapitán týmu FC Brumov. Éru vstřelených gólů tohoto utkání z týmu Nevšová završil v 85. minutě opět Lukáš Hladík, který po standartní situaci rozehrávané Petrem Švachem a přihrávce Milana Mujkoše usměrnil míč hlavou za záda gólmana. Domácí dokázali ještě v závěru v 90. minutě korigovat na konečných 3-5, kdy střílí branku již známý Radim Bublák.

FC Brumov
Martin Kolář, trenér:: „Začátek zápasu se nám nevydařil a po našich chybách vedl soupeř 2:0. Myslím, že jsme v tomto utkání měli víc smůly než je zdrávo, ale soupeř byl efektivní a proměňoval šance. Nebyli jsme schopni i přes naši snahu dohnat golové manko. Musíme to rychle hodit za hlavu a připravit se na další zápas.“

TJ Sokol Nevšová
Ivana Urbanová, předsedkyně oddílu:: „Bodový zisk ze hřiště soupeře je pro nás velmi důležitý i celý start do jarní části můžeme hodnotit velmi kladně. Mužstvo působí kompaktně a je vidět souhra, která nese ovoce v podobě bodového zisku.“

FC Brumov
R. Důbrava [-] - R. Bublák [-] , V. Běhunčík [-] (61. J. Fojtík [-] ) , P. Vlček [-] (61. L. Pešout [-] ) , D. Juřica [-] , M. Novák [-] , T. Grygar [-] , D. Šenkeřík [-] , M. Chovanec [-] , M. Dubčák [-] , M. Kubiš [-]

M. Křížek [-] - M. Toman [-] (19. M. Vojvodík [-] ) , A. Urbánek [-] , R. Kvěťák [-] , L. Kutra [-] , V. Tomšů [-] , L. Hladík [-] (88. V. Welyt [-] ) , T. Švach [-] , P. Švach [-] (89. L. Rudecký [-] ) , T. Hrnčiřík [-] , M. Mujkoš [-]

ŽK: 32. V. Běhunčík , 48. P. Vlček , 63. R. Bublák .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: AMBROZ Zdeněk - RYBKA Ondřej, HAVRLANT Jan.