26.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Druhá Valeč zvítězila v Moravských Budějovicích B

8

Moravské Budějovice B si připsaly proti Valči na závěr sezóny domácí porážku 1:3

Hosté o gól lepší

Druhý tým tabulky zahájil utkání rázně a již ve druhé minutě po nezdařeném odkopu domácích nahrával Čech před prázdnou branku Mašíčkovi - 0:1. V dalším skórování po čtvrthodině hry zabránil reflexivně nohou Dvořák. V 17. minutě bylo srovnáno, když centr Budi za obranu zužitkoval ke střele podél vyběhnuvšího brankáře Michal – 1:1. Obě mužstva si do konce poločasu vypracoval ještě několik šancí. Fedra si ve vyložené šanci ve velkém vápně ukopl míč, tutovku Virgla vykopl z branky Dvořák a střela Kremláčka proletěla těsně kolem šibenice. Trestný kop Cabejška šel naštěstí doprostřed branky, střela Mario Premara se nevešla mezi tyče a stejně zakončil svoji akci i hostující Mašíček.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase měli více šancí na srovnání domácí, ale chybělo přesnější zakončení. Střelu Budi z 20 metrů vyrazil Diviš na roh, po kterém hlavičkoval Stark z malého vápna nad branku. Na druhé straně měl velkou šanci Čech, kterého však pádem pod nohy vychytal Dvořák. Dělovku L. Veselého brankář pouze vyrazil před sebe, ale ve vápně nebyl nikdo na dorážku. Srovnat skóre mohl v 78. minutě po centru Budi L. Veselý. Jeho hlavička však pouze orazítkovala břevno. V 82. minutě se po ojedinělém útoku hostí dostal do vápna Kremláček a křížnou střelou navýšil vedení hostí – 1:3. Poslední šanci utkání měl chvíli před koncem Fedra, ale po samostatném úniku po pravé straně trefil pouze vzdálenější tyč.

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - O. Fedra [-] , T. Michal [-] , L. Veselý [-] , M. Premar [-] (45. M. Veselý [-] ) , M. Buďa [-] , M. Premar [-] , J. Kodajek [-] (68. J. Liška [-] ) , J. Dostál [-] (75. O. Kvapil [-] ) , R. Szabó [-] , J. Povolný [-] (45. P. Stark [-] )

SK Valeč
A. Diviš [-] - T. Pačinek [-] , J. Ludvík [-] (82. Z. Macek [-] ) , O. Kopuletý [-] - M. Mašíček [-] (45. M. Dufek [-] ) , D. Cabejšek [-] , M. Kopuletý [-] (45. F. Padělek [-] ) , D. Pipek [-] , J. Kremláček [-] - T. Čech [-] , J. Virgl [-] (45. L. Buchal [-] )

ŽK: 39. J. Povolný , 81. M. Buďa - 80. J. Ludvík .
Hráči zápasu: T. Michal - J. Kremláček .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KRYŠTOF Radek - ŠKODA Zdeněk (N), OKOŠ Jaroslav (N).