23.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

12. R. Hrádek , 26. Z. Mucha , 69. Z. Mucha , 87. M. Blatný - 36. J. Pýcha , 65. A. Svoboda (p.) , 69. A. Svoboda
12

Domácímu týmu vystřelil v závěru výhru střídající kanonýr Blatný.

Domácí po půli vedli

Začátek zápasu vyšel lépe domácím, a to když se po rohovém kopu kuriózně prosadil Hrádek, psala se 12. minuta utkání a domácí šli do vedení - 1:0. Domácí kontrolovali hru a odměnou jim byla branka na 2:0 ve 26. minutě, kdy se prosadil Mucha. Komplikace pro domácí přišla ve 36. minutě, kdy snížil na rozdíl jedné branky Pýcha - 2:1. Do konce poločasu se skóre neměnilo.

Domácí v závěru rozhodli

Do druhé půle vstoupili lépe hosté a chtěli víc hrát. V 65. minutě fauloval domácí brankář Bajer a následný pokutový kop proměnil s přehledem Svoboda - 2:2. Tentýž hráč se prosadil i o čtyři minuty později v 69. minutě a hosté otočili skóre - 2:3. Domácí bleskově odpověděli, a to když se podruhé v utkání prosadil výborně hrající Mucha - 3:3. Obrat domácích přišel v 87. minutě, kdy po akci J.Sedláčka, který připravil gólovou přihrávku před prázdnou branku Blatnému, který už měl lehký úkol dostat míč do sítě a domácí mohli slavit vítězství - 4:3.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Na začátku utkání to vypadalo, že utkání budeme mít plně pod kontrolou, ale hosté se nevzdali a bojovali až do konce. Nakonec jsme byli šťastnější o jednu branku my. Pro trenéry zápas na infarkt, ale pro diváky krásný fotbalový zážitek.

P. Bajer [-] - Z. Mucha [-] , T. Nováček [-] , J. Dufek [-] (84. J. Sedláček [-] ) , R. Pavlatovský [-] (65. M. Holubář [-] ) , L. Berka [-] , S. Dušovský [-] , V. Musil [-] , R. Hrádek [-] , R. Šťáva [-] (53. M. Blatný [-] ) , M. Sedláček [-]