Roman Hrádek
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FC Budišov - Nárameč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Lipník - Budišov-Nárameč | 4:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.08. 14:30 | Budišov-Nárameč - Rudíkov | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 14:30 | Budišov-Nárameč - Mor. Bud. | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:30 | Os. Bitýška - Budišov-Nárameč | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Křižanov - Budišov-Nárameč | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 14:30 | Budišov-Nárameč - Vladislav | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 14:00 | D. Rožínka - Budišov-Nárameč | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 14:30 | Budišov-Nárameč - Hrotovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Bohdalov - Budišov-Nárameč | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 10.10. 15:00 | Budišov-Nárameč B - Kouty B | 2:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 23 | 1986 (ø 86,34) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 22 | 1897 (ø 86,22) | 3 (ø 0,13) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 20 | 1793 (ø 89,65) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 10 | 832 (ø 83,20) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 2 | 147 (ø 73,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 24 | 2075 (ø 86,45) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 10 | 885 (ø 88,50) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




