Tomáš Nováček

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FC Budišov - Nárameč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
619 (ø 88,42) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Lipník - Budišov-Nárameč 4:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
16.08. 14:30 Budišov-Nárameč - Rudíkov 1:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
23.08. 14:30 Budišov-Nárameč - Mor. Bud. 0:2 (0:1) 79 79 0 0 0 ano
29.08. 16:30 Os. Bitýška - Budišov-Nárameč 5:1 (2:1) 90 0 1 0 ano
06.09. 14:30 Budišov-Nárameč - Rapotice 3:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
13.09. 16:00 Křižanov - Budišov-Nárameč 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 14:30 Budišov-Nárameč - Vladislav 1:4 (1:2) 90 0 1 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 7 619 (ø 88,42) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 16 994 (ø 62,12) 1 (ø 0,06) 10 (ø 0,62) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 1 73 (ø 73,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 12 1060 (ø 88,33) 1 (ø 0,08) 6 (ø 0,50) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 25 2238 (ø 89,52) 0 (ø 0,00) 11 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A 1 44 (ø 44,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 21 1890 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 10 (ø 0,47) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 23 2019 (ø 87,78) 0 (ø 0,00) 13 (ø 0,56) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 16 1311 (ø 81,93) 1 (ø 0,06) 7 (ø 0,43) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 21 1835 (ø 87,38) 3 (ø 0,14) 8 (ø 0,38) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 24 2142 (ø 89,25) 2 (ø 0,08) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 5 (ø 0,55) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11)