23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Gólové hody v Mokrém, domácí nasázeli Kameňáku šest branek

20

Fotbalisté Mokrého rozstříleli ve 23. kole III. třídy rezervu Kamenného Újezdu 6:1 a vyhráli třetí z pěti posledních zápasů. Během úvodních třiceti minut se trefili Štumbauer a dvakrát Hrádek. Do konce poločasu se trefil ještě Rottner, ve druhé půli přidal další dva góly Petr Alexa. Hosté pouze kosmeticky upravili skóre díky Voloshynenkovi.

TJ Mokré
Jiří Malý (člen výboru, šéftrenér přípravek): Souboj s Kameňákem měl poklidný průběh a jednoznačný výsledek. Prakticky celý zápas jsme měli pod kontrolou a pravidelně navyšovali vedení. Povolili jsme až na konci a soupeř pokazil našemu gólmanovi nulu.