16.kolo, Plzeňský | Klatovy | III. třída , 2022-2023

--

Kolinec v dohrávaném utkání rozstřílel Hrádek

88. L. Kutil - 25. P. Poledník , 29. D. Pasker , 44. J. Horák (p.) , 66. P. Altman , 84. P. Altman , 90. K. Potužák
4

Efektivita a výborný brankářský výkon v prvním poločase - to rozhodlo dohrávaný zápas lídra v Hrádku.

Skvělý nástup Hrádku eliminoval gólman hostí

V neděli se na hřišti Svatoboru Hrádek B odehrálo zajímavé utkání mezi domácím týmem a Sokolem Kolinec. Hrádek začal aktivněji a v prvních minutách zápasu si vytvořil několik slibných šancí. Bohužel pro ně, brankář Kolince vynikal a svými zákroky udržel svůj tým nad vodou. Na druhé straně hřiště byli hráči Kolinnce daleko efektivnější. Ve 25. minutě se prosadil Pavel Poledník. Ve 29. minutě skóroval po povedeném týmovém presinku Daniel Pasker. Ve 44. minutě pak z penalty potvrdil dokonalou efektivitu hostí Jan Horák.

Ve druhé půli už Kolinec dominoval

Druhá půle zápasu byla již spíše o dohrávání. Kolinec kontroloval hru a neztrácel míče. Díky tomu měl větší prostor a svého soupeře přehrával. Nejlepší střelec soutěže Petr Altman se dvakrát prosadil a pečetil tak výhru svého týmu. V 88. minutě sice domácí hráč Libor Kutil upravil na 5-1, ale to už bylo jen kosmetické. V poslední minutě navíc uzavřel skóre kolinecký Kamil Potužák, a tak zápas skončil 6-1 pro Sokol Kolinec.Hrádek si sice vypracoval více šancí na začátku zápasu, ale Kolinec byl daleko produktivnější, a proto si odvezl 3 body.