David Hanula
2026-2027
| Číslo hráče | 16 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Hartmanice |
| 2017-2018 | TJ Svatobor Hrádek |
| 2014-2015 | TJ Sušice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 14:00 | Kvasetice - Hartmanice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:30 | Hartmanice - Myslív | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Hartmanice - Hory Matky Boží | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Žihobce - Hartmanice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Hartmanice - Chanovice B | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 7 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 8 (ø 0,61) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 18 | 1620 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 7 (ø 0,38) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 15 | 1231 (ø 82,06) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 22 | 1845 (ø 83,86) | 8 (ø 0,36) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 11 | 608 (ø 55,27) | 3 (ø 0,27) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 3 | 129 (ø 43,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 13 | 1106 (ø 85,07) | 1 (ø 0,07) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 1 | 64 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




