Tasovice berou tři body

8

Hosté vedli o dvě branky, ale nakonec nemají ani bod.

Hosté po půli vedli

Hosté z Vysočiny dávali Tasovickým zabrat, jejich šance však úspěšně likvidoval domácí gólman Jiří Koukal. Dvakrát mu však míč z kopaček hostí spadl za záda. Nejdříve se v osmé minutě trefil Michal Najman, následně skóroval o skoro půl hodiny později David Vrána. Sokolům zpočátku nevycházely koncovky. Do šaten je však v nastavení uklidnil na 1:2 Jakub Pazdera.

Domácí po přestávce rozhodli

Po změně stran chytili Tasovičtí druhý dech. Zásluhou Pavla Lapeše vyrovnali na 2:2 v jedenapadesáté minutě. Stejný hráč pak poslal po společné akci s Miroslavem Paulem domácí do vedení v pětaosmdesáté minutě. Ani tři minuty navíc nad rámec standardní hrací doby nic nezměnily a fotbalisté TJ tak brali tři body.