Uherský Brod potřebné body ve Znojmě nezískal.

1:1 do poločasu

Hosté potřebovali body k záchraně, ale do zápasu ve Znojmě nevstoupili nejlépe.

Skóre otevřel v 19. minutě domácí Ouattara a poslal domác do vedení 1:0.

Hostující kapitán Lorenc sice vzápětí výsledek srovnal a ve 21. minutě svítilo na tabuli 1:1.

Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1 a hosté měli naději na bodový zisk.

Slepené branky domácích rozhodly

Hosté se první poločas ještě výsledkově drželi, ale po přestávce přišly slepené góly domácích.

V 52. minutě strhl vedení na stranu domácích Kililbarda - 2:1.

O tři minuty po něm se prosadil za domácí další zahraniční hráč Ivanovič, který upravil na 3:1.

Hosté už ztratili nárok na body a čtvrtou branku jim navíc vsítil Lučko v 82. minutě.

Znojmo tak vyhrálo nad Uherským Brodem 4:1.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: Myslím, že na nás dolehly předcházející náročné anglické týdny. Vymlouvat se na to nechceme, protože ostatní týmy jsou na tom podobně. Musím ale uznat, že jsme ve Znojmě od první minuty tahali za kratší konec, prohráli jsme zaslouženě. Potěšitelné je, že situaci máme i přes jednoznačný výsledek stále ve vlastních rukou.