Marek Mančík
2026-2027
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | ČSK Uherský Brod |
| 2025-2026 | FK Javořina |
| 2024-2025 | TJ Sokol Slavkov |
| 2022-2023 | ČSK Uherský Brod |
| 2022-2023 | TJ Sokol Slavkov |
| 2015-2016 | ČSK Uherský Brod |
| 2015-2016 | TJ Sokol Slavkov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
MSFL
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 525 (ø 37,50) | 3 (ø 0,21) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 01.08. 17:00 | Uh. Brod - Vítkovice | 4:1 (3:0) | 16 | 74 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.08. 10:15 | Karviná B - Uh. Brod | 2:0 (0:0) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.08. 16:30 | Uh. Brod - Hranice | 1:0 (0:0) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 10:15 | Brno B - Uh. Brod | 2:1 (1:0) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Uh. Brod - Vsetín | 2:1 (2:0) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 02.09. 17:00 | Zlín B - Uh. Brod | 1:1 (1:1) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 16:00 | Hlubina - Uh. Brod | 1:1 (1:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | Uh. Brod - Fr. Místek | 1:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 10:15 | Uničov - Uh. Brod | 4:3 (3:2) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 15:30 | Uh. Brod - Sigma B | 2:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 15:00 | Uh. Brod - Havířov | 2:2 (0:1) | 44 | 46 | 1 | 1 | 0 | ne | ||
| 11.10. 15:00 | Polanka - Uh. Brod | 4:0 (2:0) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 14:30 | Uh. Brod - Nové Město | 4:0 (2:0) | 79 | 79 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Hodonín - Uh. Brod | 1:2 (0:1) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.10. 14:00 | Uh. Brod - Slovácko B | 1:2 (0:0) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.11. 14:00 | Blansko - Uh. Brod | 2:1 (0:1) | 10 | 80 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 8 | 200 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.B třída sk. C | 26 | 2306 (ø 88,69) | 17 (ø 0,65) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 12 | 755 (ø 62,91) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. C | 13 | 1066 (ø 82,00) | 7 (ø 0,53) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 28 | 1849 (ø 66,03) | 7 (ø 0,25) | 8 (ø 0,28) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 15 | 807 (ø 53,80) | 2 (ø 0,13) | 4 (ø 0,26) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. C | 13 | 1118 (ø 86,00) | 9 (ø 0,69) | 7 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 30 | 1508 (ø 50,26) | 1 (ø 0,03) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 9 | 557 (ø 61,88) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 16 | 1043 (ø 65,18) | 3 (ø 0,18) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 27 | 1515 (ø 56,11) | 4 (ø 0,14) | 6 (ø 0,22) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 30 | 1718 (ø 57,26) | 8 (ø 0,26) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 24 | 1103 (ø 45,95) | 4 (ø 0,16) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 13 | 914 (ø 70,30) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 6 (ø 0,46) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




