--

--

Nové Město na Hlučín nevyzrálo

6

Anglický týden a vložené 34. kolo MSFL přineslo zápas mezi Vrchovinou a Hlučínem.

Poločas bez branek

Hlučín, druhý celek tabulky, byl od úvodu na hřišti zachraňující se Vrchoviny lepší.

Již ve 12. minutě Moučka napálil šikovně břevno, Šmída na míč nedosáhl.

Po chvíli si stejný hráč z levé strany přebral dlouhý míč za obranu, ale jeho obstřel nebyl přesný.

Domácí se ke slibné šanci dostali po 20-ti minutách, když se Matulka na vápně prokličkoval a jeho rána skončila na levé tyči Fojtíčkovy svatyně a ani dorážka Nečase neskončila za jeho zády.

Hra se vyrovnala a hrálo se prakticky bez výrazných příležitostí.

Za zmínku stojí ještě závar hostí po autu, ale koncovka letěla nad břevno.

Hlučín bere tři body

Druhé dějství začali lépe hosté, již po pár minutách dobře vykombinovali míč, na jejím konci byl Šindler sám před brankářem a nezadržitelně poslal Hlučín do vedení - 0:1.

Domácí poté zcela vypadli z role.

Hosté mohli zvýšit po hlavičce Tomšů, ale jeho tutovku pokryl výborný Šmída.

Stínem utkání bylo zranění Novotného, který musel po hodině hry ze hřiště.

Nové Město musí dál bojovat o svoji příslušnost, už v sobotu k tomu bude mít další příležitost.

SFK Nové Město na Moravě
Lukáš Michal - trenér: Po vedoucí brance nás hosté zatlačili a dobře deset minut jsme nevěděli kam dřív skočit. Vyrovnat jsme mohli chvíli poté, Matulka zatáhl z pravé strany, ale při závaru míč poskakoval na brankové čáře, jenže my ten gól snad nedáme.

P. Šmída [-] - D. Bača [-] , J. Novotný [-] (59. A. Boušek [-] ) , J. Batelka [-] - D. Šteffl [-] (46. P. Sytař [-] ) , F. Nečas [-] , M. Svoboda [-] , D. Ráliš [-] (46. M. Jícha [-] ) , P. Duda [-] - P. Vacek [-] (46. M. Ráliš [-] ) , R. Matulka [-] (85. R. Hlaváč [-] )