--

Hranice urvaly důležité body

26. J. Rolinc (p.) , 36. D. Koláček - 3. R. Ovesný
6

Anglický týden a vložené 34. kolo MSFL přineslo zápas mezi Hranicemi a béčkem Zlína.

Rychlé vedení hostů

Hosté měli parádní nástup, když po hezké kombinační akci od vlastního vápna přiletěl od Trtka centr z pravé strany až na hlavu Ovesného a ten rychle otevřel skóre zápasu.

Žlutomodří měli hru pod kontrolou a nic nenasvědčovalo tomu, že by Hranice mohly s výsledkem něco udělat.

Stačil však jeden nákop za obranu, poté si hostující brankář Šiška pomohl v šestnáctce faulem a nařízenou penaltu proměnil Rolinc - ve 26. minutě 1:1.

Domácí poté srovnali i hru a především ze závarů začali hrozit také oni.

Do vyložených šancí se ani jeden z týmů nedostával, přesto se skóre změnilo do poločasu ještě jednou, když schovanou střelou zpoza šestnáctky otočil výsledek zápasu na stranu domácích Koláček - 36. minuta 2:1.

Hranice si výhru pohlídaly

Druhý poločas už patřil jednoznačně juniorce ševců. Ta jej odehrála v podstatě na jednu bránu a proti urputně hrajícím domácím si postupně vypracovala i několik šancí minimálně na vyrovnání.

Z těch největších jmenuje příležitosti Braneckého, Slouka či Číže. Mladí ševci však buď nechali vyniknout gólmana, anebo ze slibných pozic bránu netrefovali.

Hranice v závěru utkání zcela odešly fyzicky a dohrávaly jenom v desíti bez možnosti vystřídat. Žlutomodří je sice přimáčkli před pokutové území, na samotném konci už ale domácí dokázali hru rozkouskovat, natahovat čas a na výsledku se tak již nezměnilo.

Hranice tak mají důležité body k záchraně.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: Pořád to ale není nic definitivního. Myslím si, že potřebujeme ještě tři body. Až je budeme mít, pak začnu věřit, že jsme zachránění.