Radim Kundrát
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | SK Hranice |
| 2018-2019 | TJ Jiskra Sklo Union Hranice |
| 2014-2015 | SK Hranice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
MSFL
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2145 (ø 82,50) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 03.08. 17:00 | Polanka - Hranice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.08. 19:00 | Hranice - Uničov | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 10:15 | Fr. Místek - Hranice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 19:00 | Hranice - Vítkovice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Blansko - Hranice | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 19:00 | Hranice - Třinec | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.09. 17:00 | Hranice - Nové Město | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Hodonín - Hranice | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 18:00 | Hranice - Slovácko B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 18:00 | Hranice - Start | 2:1 (1:0) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 17:00 | Hranice - Hlučín | 1:3 (1:1) | 65 | 25 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.10. 10:15 | Karviná B - Hranice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 10:15 | Sigma B - Hranice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.11. 17:00 | Hranice - Brno B | 0:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 14:00 | Vsetín - Hranice | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 14:30 | Hranice - Polanka | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.03. 10:15 | Uničov - Hranice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.03. 17:00 | Hranice - Fr. Místek | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Vítkovice - Hranice | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.04. 15:00 | Hranice - Blansko | 2:2 (0:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 10:15 | Třinec - Hranice | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.04. 18:00 | Hranice - Hodonín | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.04. 10:15 | Slovácko B - Hranice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.04. 18:00 | Hranice - Vsetín | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.05. 18:00 | Hranice - Hlubina | 1:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 16:30 | Start - Hranice | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.05. 19:00 | Hranice - Zlín B | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 26 | 2145 (ø 82,50) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 27 | 2400 (ø 88,88) | 3 (ø 0,11) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 28 | 2150 (ø 76,78) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,14) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 29 | 2562 (ø 88,34) | 2 (ø 0,06) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 18 | 1234 (ø 68,55) | 4 (ø 0,22) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 7 | 548 (ø 78,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 13 | 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 30 | 2673 (ø 89,10) | 9 (ø 0,30) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 28 | 2520 (ø 90,00) | 5 (ø 0,17) | 11 (ø 0,39) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 29 | 2537 (ø 87,48) | 5 (ø 0,17) | 8 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 29 | 2306 (ø 79,51) | 2 (ø 0,06) | 9 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




