5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

39. K. Jilg (p.) , 90. T. Panáček
19

Fotbalisté Březí si připsali proti Křoví domácí porážku 0 :2.

Hosté se ujali vedení z penalty

Březí - Březké přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Křoví. Křoví si v minulém kole připsalo první soutěžní výhru, když zvítězilo na půdě Radostína B jediným gólem 1:0. Březí naopak nezvládlo přestřelku v Hamrech, kde rezervnímu týmu podlehlo hokejovým výsledkem 7:5. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se domácí tým snažil o vyrovnání, ale pozorná hostující obrana jim žádný gólový zásah nedovolila. Navíc se v 90. minutě po brance Tomáše Panáčka mohla radovat ze tří bodů a výhry 0:2. Křoví tak i ve druhém venkovním zápase zvítězilo a opět bez obdržené branky.

TJ Sokol Křoví
Bartošek Josef: Z naší strany to nebylo herně povedené utkání. Avšak 3 body v derby bereme všemi deseti.