TEPLÝ Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ujčov - Pohledec 2:1 (1:1) 14.04. 16:00 -
Věchnov - Radostín B 1:3 (1:2) 31.03. 15:30 -
Křoví - Počítky B 7:2 (1:0) 30.10. 14:30 -
Měřín C - Os. Bitýška B 5:3 (0:3) 11.09. 16:00 -
Březí - Křoví 0:2 (0:1) 04.09. 16:00 -
Bory - Os. Bitýška 4:2 (3:1) 11.06. 16:30 -
Měřín C - Rudolec 3:2 (2:0) 15.05. 16:30 -
Bory B - Sněžné 7:2 (3:2) 14.05. 16:30 -
Radostín - D. Rožínka 1:1 (0:1) 07.05. 16:30 -
Bystřice B - Bobrová 2:1 (1:1) 02.04. 15:30 -
Měřín B - Radostín B 0:0 (0:0) 19.03. 15:00 -
Bohdalec - Jimramov 3:3 (0:0) 31.10. 14:30 -
Nová Ves B - Os. Bitýška 4:0 (3:0) 30.10. 14:30 -
Ujčov - V. Losenice 4:6 (2:4) 16.10. 14:30 -
Měřín C - Bory B 1:6 (0:4) 03.10. 12:00 -
Březí - Počítky B 0:4 (0:1) 05.09. 16:00 -
Bystřice B - Radostín 8:0 (2:0) 04.09. 16:00 -
Bobrová - Doubravník 6:0 (3:0) 22.08. 17:00 -
Ujčov - Bohdalec 1:1 (0:1) 08.08. 16:30 -
Polnička B - Bory B 4:3 (2:3) 27.09. 15:30 -
Radostín - Štěpánov 3:2 (2:1) 19.09. 15:30 -
Bory - Bystřice B 2:2 (2:1) 23.08. 16:30 -
Os. Bitýška - Doubravník 3:1 (1:0) 16.08. 14:30 -
Rožná - Křižanov B 4:0 (3:0) 09.08. 16:30 -
Křižanov - Jívoví 1:0 (0:0) 27.10. 14:30 -
Štěpánov - Bystřice B 0:3 (0:1) 20.10. 14:30 -
Křoví B - Měřín C 2:5 (1:0) 06.10. 15:00 -
Štěpánov - Bobrová 2:3 (0:1) 21.09. 15:30 -
Měřín C - Oslavice 1:1 (0:1) 15.09. 16:00 -
Křižanov B - Ujčov 5:1 (4:1) 08.09. 16:00 -
Olší - Oslavice 0:2 (0:1) 01.09. 16:00 -
Pohledec - Měřín B 2:1 (1:1) 24.08. 16:30 -
Jívoví - Bobrová 3:4 (0:0) 11.08. 16:30 -
Vír - Měřín B 0:0 (0:0) 21.04. 16:00 -
Měřín C - Tasov 2:2 (1:0) 14.04. 15:30 -
Měřín B - V. Losenice 4:0 (1:0) 14.04. 12:30 -
Křoví - Hamry 4:3 (3:0) 27.10. 14:30 -
Křižanov B - Křoví B 4:2 (3:0) 08.09. 16:00 -
D. Rožínka - Ujčov 6:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Počítky - Rozsochy 1:0 (0:0) 27.05. 16:30 -
Měřín B - Ujčov 3:1 (2:1) 26.05. 16:30 -
Počítky - Bory 1:2 (1:1) 06.05. 16:30 -
Hamry - Radostín 3:0 (3:0) 05.05. 16:30 -
Bobrová - Nová Ves B 4:0 (1:0) 15.04. 15:30 -
Křižanov - Bory 4:1 (3:0) 01.04. 15:30 -
Strážek - Měřín B 2:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Os. Bitýška - Bobrová 3:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Bobrová B - Doubravník 2:3 (1:1) 23.09. 15:30 -
Měřín C - Bory B 1:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Svratka - Radostín 2:1 (1:0) 09.09. 16:00