12.kolo, Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , 2022-2023

--

Překvapivá výhra hostů

83. J. Kunc
2

Domácí nepotvrdili roli favorita a poprvé doma prohráli. Hosté podali obětavý výkon a byli za něj nakonec odměněni.

Mírná převaha nebyla domácím nic platná

Hosté z Kounic měli problémy nejen se silným soupeřem, ale i se sestavou. Už do 20. minuty museli dvakrát střídat. I když domácí měli mírnou převahu, gól se jim střelit v první půli nepovedlo. A stejně si vedli i hosté, proto pvní půle skončila 0:0

Branka nakonec padla, ale k překvapení do domácí sítě

V druhé půli domácí vystupňovali tlak, zamkli Kounice na vlastní polovině a vytvořili se několik možností ke skorování. Obětaví hosté s vynikajícím brankářem Eliášem (muž zápasu) přesto všechny závary a šance ubránili a zhruba od 75. minuty vyrovnali hru. Bylo jasné ke konci zápasu, že kdo dá gól, vyhraje. A to se povedlo překvapivě hostům, když v 83.minutě odražený míč uklidil zkušeně do sítě Kunc. Domácí sice v nastavení vyrovnali, ale pro faul na brankáře nebyl gól správně uznán. A i když hosté v poslední minutě netrefili prázdnou branku při domácí hře vabank, připsali si překvapivou výhru. Domácí prohráli doma poprvé a v tabulce se propadli na 6. místo.

FC Moravský Krumlov B
M. Šnepfenberg [-] - J. Zimmermann [-] , M. Žitka [-] - V. Musil [-] (49. D. Dvořáček [-] ) , T. Březina [-] , R. Pasterný [-] , J. Staněk [-] - P. Lichý [-] - D. Vošmera [-] , F. Čihal [-] (79. D. Procházka [-] ) , R. Hladík [-]

TJ Horní Kounice
K. Eliáš [-] - J. Stix [-] (89. D. Paclt [-] ) , O. Havelka [-] , J. Holátko [-] , M. Gruna [-] (22. T. Procházka [-] ) , M. Ondráček [-] , M. Mlčoch [-] , J. Kunc [-] , P. Hruška [-] , T. Bittner [-] (3. M. Peterka [-] ) , H. Horák [-]

ŽK: 14. P. Lichý , 67. F. Čihal , 69. J. Zimmermann - 36. J. Kunc .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠŤÁVA Jaromír - STANĚK Vlastimil (N), ZUKAL David (N).