12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

Hamry B zvítězily v Počítkách B

88. M. Kříž - 26. P. Danko , 42. K. Suský , 44. L. Filippi , 65. K. Suský , 70. P. Danko , 72. K. Suský (p.)
18

Fotbalisté Počítek B si připsali proti Hamrům B další z nezdarů a budou jasně přezimovat na posledním místě tabulky

Hosté třikrát udeřili

Počítky B přivítaly na svém hřišti fotbalisty Hamrů B. Počítkám nadále patří poslední příčka s pouhými dvěma body. V posledním zápase utrpěly debakl na půdě Jimramova v poměru 9:0. Ani Hamrům se příliš nedařilo, když podlehlo Věchnovu na svém hřišti 1:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Jako první v zápase udeřili hosté, které dostal ve 26. minutě do vedení Petr Danko - 0:1. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, což vyjádřili dalšími dvěma góly. Ve 42. minutě se nejprve trefil Kamil Suský a ve 44. minutě upravil na 0:3. Lukáš Filipi. Hosté tak měli jasně našlápnuto ke třem bodům.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase ještě narůstalo ve prospěch hostů. V 65. minutě se dokázal prosadit druhou brankou v zápase Kamil Suský - 0:4. V 70. minutě se také druhé branky v zápase Dočkal Petr Danko - 0:5. V 74. minutě navíc vybojovali hosté pokutový kop, ke kterému se postavil Kamil Suský a jeho proměněná exekuce znamenala hattrick - 0:6. V závěru zápasu alespoň čestný domácí úspěch zaznamenal střídající Matouš Kříž - 1:6.

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - V. Padalík [-] , P. Beneš [-] (46. J. Hořínek [-] ) , T. Straka [-] (65. T. Topinka [-] ) , L. Sláma [-] - J. Vavřínek [-] (78. M. Kříž [-] ) , J. Peška [-] , T. Janů [-] (80. A. Říčan [-] ) , L. Kachlík [-] - R. Halámka [-] , M. Dvořák [-] (78. L. Trojan [-] )

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - F. Chlubna [-] (78. M. Poul [-] ) , V. Kříž [-] (60. T. Novotný [-] ) , J. Sláma [-] (60. I. Vashkeba [-] ) , K. Suský [-] - P. Hron [-] (76. M. Zalaba [-] ) , J. Zábranský [-] , L. Sýs [-] (76. P. Špinar [-] ) , P. Vašek [-] - P. Danko [-] , L. Filippi [-]

ŽK: 75. V. Padalík , 79. T. Topinka , 90. J. Peška - 33. F. Chlubna , 41. L. Filippi , 76. J. Zábranský .
Hráči zápasu: K. Suský .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - ŠUSTR František (N), ZÁBRANSKÝ Jan (N).