Lukáš Sláma
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.6 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Transformátor Počítky |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 389 (ø 64,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Počítky - Moravec | 4:3 (1:1) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 16:30 | Rad. Svratka - Počítky | 1:0 (1:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 16:30 | Počítky - Radostín | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 16:00 | Měřín B - Počítky | 6:1 (4:0) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Počítky - Doubravník | 1:4 (0:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 15:30 | Vír - Počítky | 4:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Počítky - Hamry | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Počítky - Nová Ves B | 1:1 (0:0) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 5 | 298 (ø 59,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 18 | 1457 (ø 80,94) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 19 | 1629 (ø 85,73) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 10 | 529 (ø 52,90) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2135 (ø 82,11) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 4 | 147 (ø 36,75) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2245 (ø 86,34) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 10 | 585 (ø 58,50) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 26 | 2286 (ø 87,92) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 15 | 860 (ø 57,33) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 9 | 800 (ø 88,88) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 5 | 165 (ø 33,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 13 | 1134 (ø 87,23) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 8 | 505 (ø 63,12) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2288 (ø 88,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 9 | 473 (ø 52,55) | 14 (ø 1,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 26 | 2148 (ø 82,61) | 4 (ø 0,15) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 23 | 1788 (ø 77,73) | 4 (ø 0,17) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 24 | 1903 (ø 79,29) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 13 | 1162 (ø 89,38) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




