11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Velká Losenice veze z Radostína B výhru

21

Fotbalisté Radostína B si připsali proti Velké Losenici smolnou domácí porážku 1:2

Hosté o gól lepší

V 11 kole se na hřišti v Radostíně utkaly domácí rezerva a mužstvo Velké Losenice. Hostující zaskočili domácí velice aktivní hrou, kterou táhl výborně hrající Kasal. Počáteční aktivitu přetavili hosté v 13.minutě, kdy domácím nezafungovala ofsajdová past a po úniku otevřel skóre zápasu Kamarád. Domácí se snažili kontrovat, ale nedařilo se jim dostat se do vápna soupeře a ohrozit branku. Hosté hrozili převážně z brejků,ale ke změně skóre do přestávky nedošlo

Hosté si výhru pohlídali

Do druhé půle narukovali domácí se 4 změnami v sestavě a jejich zlepšený pohyb vedl k vyrovnání, o které se v 60.minutě postaral Invald. Ale netrvalo to ani 5 minut a po dalších zmatcích v domácí obraně šli hosté opět do vedení. Nepovedený centr Bratršovského totiž přeplachtil Homolu a zapadl do sítě. Domácí se snažili o vyrovnání, ale jejich snaha přišla vniveč.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Invald Lukáš: Už po několikaté jsme nezvládli první půli. Jak herně tak hlavně výsledkově a opět nás to stálo všechny body. Hrajeme v křeči, vytratila se pohoda a trápíme se. Čekají nás ještě 2 důležité zápasy, které chceme zvládnout a zlepšit náladu a atmosféru v kabině.

D. Homola [-] - J. Svoboda [-] (46. Š. Pták [-] ) , J. Koudela [-] (46. M. Láznička [-] ) , T. Kadlec [-] (46. P. Koudela [-] ) , R. Večeřa [-] , V. Ambrož [-] (46. T. Staněk [-] ) , L. Dvořák [-] , P. Inwald [-] , D. Invald [-] , L. Invald [-] , J. Poul [-]