9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Vélké Meziříčí C si v Hamrech B zastřílelo

17

Fotbalisté Hamrů B si připsali proti Velkému Meziříčí C krutou porážku 1:7 a to i přes poločasové vedení

Domácí se ujali vedení

Hamry B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Velkého Meziříčí C. Hosté z Velkého Meziříčí si v minulém kole připsaly po šlágru kola s Jimramovem divokou výhru 7:5. Hamry B naopak podlehly vedoucímu týmu tabulky z Měřína B v poměru 4:2. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 5. minutě

Hosté se po pauze rozstříleli

A bohužel pro domácí fandy předváděli fotbalový um pouze hosté. V 51. minutě nejprve vyrovnal na 1:1 Ondřej Pospíšil. Tento stav pak vydržel až do 70. minuty kdy tam hostům začalo padat vše na co šáhli. Nejprve Ondřej Pospíšil otočil vývoj zápasu ve prospěch hostů - 1:2. V 73. minutě Jan Šimáček navyšovali na 1:3 a v 77. minutě Ondřej Pospíšil dokonal hattrick - 1:4. Odevzdání domácí ještě inkasovali třikrát. Pavel Mezlík, Jaroslav Krejčí a opět Ondřej Pospíšil dali zápasu krutou podobu 1:7.

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - P. Vašek [-] , J. Sláma [-] (69. F. Chlubna [-] ) , V. Kříž [-] , K. Suský [-] - M. Zalaba [-] (73. P. Špinar [-] ) , J. Kolarik [-] (69. J. Lóži [-] ) , L. Sýs [-] , L. Střecha [-] - J. Zábranský [-] (73. P. Hron [-] ) , I. Vashkeba [-]

FC Velké Meziříčí C
R. Invald [-] - L. Smejkal [-] (54. M. Řepa [-] ) , O. Šlapal [-] , J. Krejčí [-] , J. Šimáček [-] , E. Smejkal [-] , P. Mezlík [-] , L. Smejkal [-] , O. Pospíšil [-] , M. Valenta [-] (54. V. Musil [-] ) , D. Šlapal [-]

ŽK: 15. J. Kolarik , 28. K. Suský , 28. J. Sláma - 71. J. Krejčí . ČK: 62. V. Kříž - 60. O. Šlapal .
Hráči zápasu: O. Pospíšil .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: Stehlík Michal - PETERKA Michal (N), BENC Lukáš (N).