Eduard Smejkal
2026-2027
| Datum narození | (33 let) |
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | FC Velké Meziříčí |
| 2021-2022 | TJ Jiskra Měřín |
| 2014-2015 | FC Velké Meziříčí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 761 (ø 84,55) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:15 | Vel. Meziříčí C - Měřín B | 5:0 (2:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 16:30 | Doubravník - Vel. Meziříčí C | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:15 | Vel. Meziříčí C - Vír | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Hamry - Vel. Meziříčí C | 1:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Vel. Meziříčí C - Jimramov | 1:0 (1:0) | 51 | 51 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 10:15 | Vel. Meziříčí C - Nová Ves B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Rožná - Vel. Meziříčí C | 4:3 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Vel. Meziříčí C - Počítky | 7:1 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Moravec - Vel. Meziříčí C | 3:4 (3:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 6 | 491 (ø 81,83) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 22 | 1918 (ø 87,18) | 8 (ø 0,36) | 4 (ø 0,18) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 26 | 2272 (ø 87,38) | 8 (ø 0,30) | 14 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 24 | 2072 (ø 86,33) | 12 (ø 0,50) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 6 | 229 (ø 38,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 2 | 87 (ø 43,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 22 | 1905 (ø 86,59) | 12 (ø 0,54) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 1 | 74 (ø 74,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 20 | 1678 (ø 83,90) | 15 (ø 0,75) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 7 | 603 (ø 86,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 27 | 2063 (ø 76,40) | 5 (ø 0,18) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 5 | 449 (ø 89,80) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 23 | 1599 (ø 69,52) | 4 (ø 0,17) | 15 (ø 0,65) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | Krajský přebor | 4 | 353 (ø 88,25) | 2 (ø 0,50) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 4 | 341 (ø 85,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 29 | 2535 (ø 87,41) | 5 (ø 0,17) | 13 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 2 | 136 (ø 68,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 2 | 119 (ø 59,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 30 | 2496 (ø 83,20) | 9 (ø 0,30) | 10 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 73 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 4 | 235 (ø 58,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 13 | 1091 (ø 83,92) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 2 | 65 (ø 32,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 2 | 134 (ø 67,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




