7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Březí-Březské obral o body Velké Meziříčí C

21

Fotbalisté Březí -Březké si připsali proti Velkému Meziříčí C bod za remízu 2:2

Domácí o dva góly lepší

Březí - Březké přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Velkého Meziříčí C. Březí v minulém kole nestačilo na vedoucí tým soutěže z Měřína B, kterému podlehly 5:1. Jejich soupeř z Velkého Meziříčí C je v soutěži zatím také stoprocentní, když si v minulém kole doma zastřílelo 6:2. Favoritem zápasu tak byli jednoznačně hosté. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 31. minuta a první gólová radost domácího celku,
o kterou se postaral Ondřej Broža - 1:0. Domácí se pak snažili ještě
své skóre navýšit, což se jim podařilo ve 41. minutě a opět u toho byl Ondřej

Broža, který poslal domácí do nadějného vedení 2:0.

Hosté dokázali vyrovnat

Ve druhém poločase se hosté přeci jen zlepšili a v 60. minutě Jaroslav Krejčí snížil na 2:1. V 63. minutě dokonce bylo vyrovnáno zásluhou Filipa Musila na 2:2. V závěru zápasu se sice oba týmy snažily strhnout vedení na svoji stranu, ale nakonec se body musely spravedlivě dělit.

TJ Březí-Březské
Lysoňek Petr: Po 399 dnech jsme zopakovali remízu. Všichni doufáme, že je to bod obratu v našem trápení, které našlo svůj vrchol v domácí prohře proti Křoví. Více snad než naše hra utkání ovlivnilo rozhodnutí hostů nasadit „to nejlepší", co přivezli, až v druhém poločase. Máme co zlepšovat. Začal bych docházkou na tréninky. Sportu zdar, vesnické kopané zvlášť!

J. Gruber [-] - P. Jelínek [-] , M. Holánek [-] - P. Drápela [-] , O. Broža [-] , R. Štěpánek [-] , M. Hřebíček [-] , M. Musil [-] , J. Jobánek [-] - D. Dostál [-] , V. Klíma [-] -