7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Pohledec zvítězil v Radostíně B

20

Fotbalisté Radostína B si připsali proti Pohledci další domácí porážku

Hosté o tři góly lepší

V 7.kole přivítala domácí rezerva mužstvo Pohledce. Domácím vůbec nevyšel úvod utkání, když slepenými góly Žáka a Jinka prohrávali po 10 minutách už 2:0. Následně se jim podařilo snížit, když střelu Ptáka dorazil za Prchala Ambrož, nicméně otěže utkání i nadále drželi pevně v rukou hosté. Těm se podařilo 2 góly Bartka odskočit na rozdíl 4:1 a bylo v podstatě hotovo.

Hosté si výhru pohlídali

Domácím nevyšel ani úvod druhé půle kdy pátý gol přidal Žák a utkání se již pouze dohrávalo. Domácí zlepšeným pohybem dokázali zásluhou dorostence Kučery alespoň snížit, ale jejich další šance zůstaly nevyužity. Proto si hosté odvezli zasloužené vítězství o 3 branky.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Invald Lukáš: Dneska nám nefungovalo prakticky nic, víc není třeba dodávat.

D. Homola [-] - Š. Pták [-] , P. Gregar [-] (46. J. Koudela [-] ) , J. Svoboda [-] (60. K. Kučera [-] ) , T. Kadlec [-] , V. Ambrož [-] (46. M. Láznička [-] ) , L. Dvořák [-] , P. Koudela [-] (46. D. Poul [-] ) , M. Šimek [-] , D. Invald [-] , L. Invald [-]

TJ Pohledec
P. Prchal [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] , T. Hromádka [-] , M. Fajmon [-] , A. Jinek [-] , L. Novotný [-] (46. T. Vambera [-] ) , J. Švanda [-] , J. Pustina [-] , L. Jambor [-]

ŽK: 37. L. Dvořák , 65. K. Kučera - 34. T. Šolc .
Hráči zápasu: L. Dvořák - D. Bártek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - ŠVANDA Josef (N), VEČEŘA Rostislav (N).