1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

Hamry B začaly sezónu výhrou nad Velkou Losenicí

49. P. Málek - 3. P. Danko , 19. P. Danko , 44. P. Danko , 55. J. Miklík , 72. L. Filippi , 73. L. Filippi
14

Fotbalisté Velké Losenice si připsaly v zápase s Hamry B na úvod podzimu jasnou porážku 1:6

Hostující Dánsko vstřelil hattrick

V úvodním kole III. třídy bylo ve Velké Losenici k vidění derby, ve kterém přivítalo domácí mužstvo rezervní tým z Hamrů nad Sázavou. Oba celky určitě toužily o co nejlepší start do nové sezóny. Mírným favoritem tohoto zápasu měl být hostující tým. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe hostům, když se již ve 3. minutě trefil Petr Dánsko - 0:1. Hosté byli nadále aktivnější, za což byli odměněni brankou z 19. minuty, kdy se opět dokázal střelecky prosadit Petr Dánsko - 0:2. Domácí celek se chtěl do konce poločasu přiblížit na kontaktní branku, ale opak byl pravdou. Ve 44. minutě zaznamenal Petr Dánsko hattrick a hosté šli do kabin s luxusním náskokem 0:3 a měli vykročeno ke třem bodům.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se domácí tým snažil o zdramatizování zápasu, což se mu ještě ve 49. minutě zásluhou Petra Málka podařilo - 1:3. Hosté však drama nepřipustili a v 55. minutě zásluhou Jaroslava Miklíka odskočili na bezpečný náskok 1:4. Definitivní hřebíček do domácí rakvičky udělal v 72. a 73. minutě Lukáš Filipi, který stanovil konečné skóre 1:6 a tím zároveň tři body pro Hamry B.