13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

31. J. Pecka , 51. T. Matoušek , 75. R. Zmeškal (p.) , 83. M. Semerád - 7. J. Trojan (vl.) , 32. S. Michal , 67. M. Máca (p.)
16

Fotbalisté Výčapů si připsali proti Třebelovicím velmi důležitou výhru 4:3

Hosté o gól lepší

Výčapy přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Třebelovic. Výčapy v poslední době disponují výbornou formou, což potvrdili výhrou 3:0 na hřišti předposledního Chlístova. Třebelovice si připsali povinnou domácí výhru nad posledními Jaroměřicemi v poměru 8:0. V posledním zápase ei oba týmy rozešly smírně 1 :1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe hostům, které poslal do vedení v 7. minutě vlastním gólem Jiří Trojan - 0:1. Domácí celek byl na chvíli opařeni, ale samozřejmě se tlačil za vyrovnáním. To se jim také nakonec ve 31. minutě zásluhou Jana Pecky podařilo - 1:1. Jenže nekoncentrovaní hosté ihned z protiútoku inkasovali po brance Stanislava Michala, který tak hostům rychle vrátil vedení - 1:2. Jelikož již do konce poločasu žádný gól nepadl, byli k výhře blíže hosté z Třebelovic.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Ve druhém poločase se děly zajímavé věci. Nejprve v 51. minutě vyrovnal domácí Tomáš Matoušek na 2:2, aby v 67. minutě vrátil hostům vedení jejich kapitán Marek Máca - 2:3. Jenže domácí si šli tvrdě po vítězství, až si v 67. minutě vybojovali pokutový kop, který proměnil Richard Zmeškal, čímž vyrovnal na 3:3. V 83. minutě pak dokonal obrat Martin Semerád a všechny body zůstaly doma - 4:3.

Sokol Výčapy
J. Trojan [-] - M. Semerád [-] , J. Pecka [-] (76. M. Kouřilek [-] ) , O. Dufek [-] (90. R. Nikrmajer [-] ) , D. Matoušek [-] , T. Matoušek [-] , D. Zmeškal [-] , R. Zmeškal [-] , L. Jeleček [-] , J. Dolák [-] , R. Večeřa [-]

TJ Třebelovice
M. Nesiba [-] - J. Sedláček [-] , M. Máca [-] , O. Kemsa [-] , S. Michal [-] , K. Tesař [-] , J. Jurka [-] , K. Skoumal [-] (68. K. Veselý [-] ) , M. Kabelka [-] , T. Brychta [-] , R. Jurka [-]

ŽK: 64. M. Semerád , 72. O. Dufek , 87. J. Dolák - 50. M. Máca .
Hráči zápasu: T. Matoušek - S. Michal .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: SVOBODA Ladislav - SVOBODA Vladimír, SUCHÁNEK Miroslav.