13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

55. J. Pospíšil , 64. D. Outulný (vl.) - 66. V. Nováček
16

Fotbalisté Náměšťě B si připsali proti Hartvíkovicím důležitou domácí výhru 2:1

V první půli branka nepadla

Náměšť B přivítala na svém hřišti fotbalisty Hartvíkovic. V minulém kole měly oba týmy rozdílné výsledky. Náměšť měla co napravovat, protože si z rokytnické půdy přivezla vysokou porážku 6:0. Hartvíkovice naopak zvítězily na svém hřišti s Novými Syrovicemi 4:1.V posledním vzájemném zápase zvítězila Náměsť na svém hřišti divokým výsledkem 5:4. Za příjemného fotbalového počasíse hrál ze začátku

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ve druhém poločase přerušil bezbrankové skóre v 55. minutě Jan Pospíšil, který dostal domácí do vedení 1:0 V 64. minutě bylo s hosty ještě hůře, když balón do vlastní sítě srazil David Outulný - 2:0. Hosté sice o dvě minuty později snížili Vojtěchem Nováčkem na 2:1, ale to byl do konce zápasu jediný střelecký zásah, a tak zůstaly všechny body v Náměšťi.