26.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Roudná si podala Hradiště!

10

Dalším střetem 26. kola byl souboj Hradiště a Roudné. Tento zápas dopadl lépe pro hosty, kteí vyhráli.

Gólová první půle

Zápas mezi Hradištěm a Roudnou byl připravený a mohlo se začít. Oba dva kluby se chtěli výrazně předvést na konci sezóny a vyhrát utkání. Do utkání vstoupili lépe hosté kteří v 22. minutě vedli díky brance Jana Titěry. Na to ale Domácí Jan soukup odpověděl a v 26. minutě vyrovnal skóre na 1:1.  V 32. minutě navíc Vít Pikhart poslal domácí do vedení 2:1.  V 33. minutě ale Matěj Ranč opět vyrovnal na 2:2. V 37. minutě Jan Titěra otočil stav zápasu a poslal hosty do vedení. V 41. minutě ten samý muž zkompletoval hattrick a hosté už vedli 2:4. Při tomto stavu také skončila první půle.

Poklidné dohrání zápasu na straně hostů

Druhá půle začala a všichni byli natěšení na to co druhý poločas představí. Domácí potřebovali vyrovnat zápas a udělat něco s výsledkem, aby se mohli obdržet alespoň jeden bod. V 74. minutě jim to ale oddálil Jan Titěra, který svou už čtvrtou střelou poslal hosty do vedení 2:5. O pár minut později v 80. minutě Jan Viktora zvýšil na 2:6 a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Při tomto výsledku zápas skončil a hosté získali všechny 3 body.

TJ Sokol Plzeň - Hradiště
Vít Pikhart, hráč: Dobrý den, poslední zápas sezóny se nám nepovedl. Bohužel musím říct, ze nás hosté předčili v bojovnosti, důrazu a nadšením pro hru. Jejich vítězství je zasloužené.

SK Roudná
Jan Diviš, trenér: Tak je škoda že jsme se rozehráli až na konci soutěže, Hradiště jsme přehráli po všech stránkách.

M. Pikurovskyi [-] - M. Valeček [-] , T. Lapský [-] , O. Pytlík [-] , J. Ženíšek [-] - X. Truong [-] (60. T. Beránek [-] ) , V. Přibáň [-] (46. N. Bilunyk [-] ) , M. Furár [-] , J. Soukup [-] - V. Krliš [-] - V. Pikhart [-]