12.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Koloděje porazily rezervu Lišova

18
Sobotní program 12. kola III. třídy pokračoval zápasem mezi Kolodějemi a rezervním týmem Lišova. Domácí je porazili 4:1 a slaví po svém postupu premiérové vítězství. Na úvodní zásah lišovského Vávry odpověděl kolodějský Bělský. Na konci první půle už domácí vedli, když se trefil Klička. Jen deset minut po změně stran pak navýšil náskok Koloděj opět Bělský. Výsledku dal definitivní podobu o dvě minuty později Deák. Koloděje i přesto okupují poslední příčku tabulky, béčko Lišova kleslo na šesté místo.

SK Koloděje nad Lužnicí
M. Valtr [-] - V. Polida ml. [-] , R. Marhoun [-] , J. Vilhelm [-] , K. Kohout [-] - J. Horký [-] , J. Deák [-] , T. Kunc [-] , M. Bělský [-] , M. Jansa [-] - M. Al-Aita [-]

SK Lišov B/Štěpánovice
V. Kotásek [-] - M. Formánek [-] , A. Jeroušek [-] , D. Martínek [-] , P. Vávra [-] , . Průša [-] , D. Brtna [-] , D. Kroutil [-] , V. Kopačka [-] , F. Špaček [-] , P. Shýbal [-]

Hráči zápasu: M. Bělský , J. Klička .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ZEVL Karel - POLIDA Václav (N), FIKTUS Miroslav (N).