2. J. Mašek , 9. T. Janů , 59. J. Bojda - 5. D. Mitev , 23. F. Toman , 67. D. Mitev
30

Divoký zápas v Počítkách skončil dělbou bodů.

Po půli nerozhodně

Od úvodní minuty se hrál otevřený fotbal a šance se střídaly na obou stranách hřiště. První branka padla v 5. minutě a vstřelili ji hosté. Dimitar Mitev se ocitl před Hořínkem zcela sám a se štěstím domácího brankáře prostřelil - 0:1. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Výborně hrající Tomáš Janů vzal míč na vlastní polovině, přešel přes dva hráče a střelou z 30-ti metrů překvapil hostujícího brankáře - 1:1. Ve 23. minutě opět vedli hosté. Kanonýr Toman dostal moc času v pokutovém území a vstřelil branku - 1:2. Poslední branku prvního poločasu vstřelil Jan Mašek. Po dlouhém autu udržel míč Josef Bojda, přiťukl ho k domácímu záložníkovi a ten tvrdou střelou překonal Kanswohla - 2:2. Branek v prvním poločase mohlo padnout více, ale všechny šance domácích i hostů, zůstaly nevyužity.

Hosté po přestávce srovnali

Druhý poločas začali lépe domácí a vytvářeli si tlak. Odměnou byla vedoucí branka, když Jan Mašek přesným centrem našel hlavu Josefa Bojdy a ten se trefil přesně k tyči - 3:2. Poslední branku v utkání vstřelil Dimitar Mitev, když využil zaváhání domácího brankáře Jakuba Hořínka - 3:3.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): Zápas se musel divákům líbit, padlo 6 branek a spousta dalších šancí na obou stranách nebyla využita. V prvním poločase byli lepší hosté, my ve druhé půli. Spravedlivá dělba bodů.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Martin Žatečka (trenér): Nám se první poločas dařilo relativně dobře kombinovat a dostávali jsme se i do zakončení a těch gólů jsme měli dát víc. Bohužel, z čeho všeho jsme schopni inkasovat v posledních zápasech, je do nebe volající. Pokud nepřijmeme odpovědnost za tým a za výsledek, tak se bohužel nikam neposuneme. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak dobrý a domácí měli určitě větší šance než my.

Počet diváků: 65. Rozhodčí: CHROMÝ Karel - BOUDA Josef, ŽĎÁNSKÝ Zdeněk.