Lukáš Tuma
2026-2027
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 496 (ø 70,85) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Luka - Polná | 2:2 (1:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.08. 16:30 | Kamenice - Luka | 4:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Luka - St. Říše | 1:3 (0:1) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Jemnicko - Luka | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Luka - Žirovnice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Luka - Žďár B | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Luka - Šebkovice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Polná B - Luka B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Luka B - St. Říše B | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Luka B - Puklice | 4:1 (3:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Luka B - Beranov | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Luka B - Rantířov B | 3:1 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Stonařov - Luka B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Luka B - Bedřichov B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Brtnice - Luka B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Luka B - Bítovčice | 2:4 (2:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 6 | 406 (ø 67,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 6 | 262 (ø 43,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 24 | 2127 (ø 88,62) | 28 (ø 1,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 25 | 2039 (ø 81,56) | 12 (ø 0,48) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 3 | 197 (ø 65,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 19 | 1578 (ø 83,05) | 9 (ø 0,47) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 2 | 80 (ø 40,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 15 (ø 0,60) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 10 | 662 (ø 66,20) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 23 | 2070 (ø 90,00) | 9 (ø 0,39) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 15 | 1199 (ø 79,93) | 9 (ø 0,60) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 5 | 374 (ø 74,80) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 8 | 303 (ø 37,87) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 24 | 2049 (ø 85,37) | 4 (ø 0,16) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 11 | 795 (ø 72,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 6 | 212 (ø 35,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 6 | 432 (ø 72,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




