21.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Další gólové hody ze strany Spartaku Chrastava

4

Ve 21. kole se odehrál zápas prvního celku tabulky proti předposlednímu, kde se utkal nejlepší útok ligy proti týmu, který obdržel nejvíce branek. Favorit byl v tomto zápase jasný a Lokomotiva mohla jedině překvapit, což se nepodařilo a odvezla si drtivou porážku.

Nepřesvědčivý výsledek z prvního poločasu

Zápas začal žlutou kartou ve 13. minutě, kterou obdržel hostující Miroslav Sellner I přesto, že se očekávalo, že Chrastava bude mít převahu se domácím dlouho nepodařilo najít recept na vstřelení branky. Ve 21. minutě se konečně podařilo vsítit gól Jakubu Benešovi a šli do vedení. Po první brance se ve 37. minutě opět radovala Chrastava, když rozvlnil síť Dominik Hořák. Před koncem prvního poločasu rozhodčí udělil ještě žlutou kartu, kterou viděl Tomáš Dušánek. To byla poslední událost před ukončením prvního poločasu a šlo se tedy do šaten za stavu 2:0 pro Chrastavu.

Domácí se v druhém poločasu rozstříleli

Druhý poločas byl ze strany Spartaku o dost lepší a hosté na domácí přestali stačit, což v 57. minutě dokázal Tomáš Dušánek, který zvýšil na 3:0.  Od té doby domácí dominovali, další gól přidal v 63. minutě Dominik Kejdana a za 2 minuty skóroval Michal Rozmajzl a stav zápasu byl 5:0. Tým z České Lípy už na tlak nestačili a obdrželi další 2 góly, v 72. minutě vstřelil svou druhou branku v zápase Jakub Beneš a v 83. minutě zápasu zvýšil skóre zápasu David Jelínek na konečných 7:0.

TJ Spartak Chrastava
Michal Kolčava: Z naší strany se jednalo o podprůměrný výkon v prvním poločasu, ale v druhém poločase soupeř odpadl a proto byl takový výsledek. Celkově mělo utkání podprůměrnou úroveň a se vší úctě k soupeři se jednalo o nejslabšího soupeře proti, kterému jsme hráli.

TJ Lokomotiva Česká Lípa
Radek Novák: Jednoduše byl soupeř lepší a přehrál nás. První poločas byl vyrovnaný, ale v druhém poločase jsme po našich chybách obdrželi branky a bylo v podstatě po zápase.

A. Zoul [-] - E. Wagner [-] (52. M. Rozmajzl [-] ) , D. Šupol [-] , J. Šorsák [-] (57. T. Plechatý [-] ) , J. Bednář [-] , D. Kejdana [-] , D. Kanta [-] (57. D. Wolf [-] ) , D. Jelínek [-] , D. Hořák [-] (82. J. Dlask [-] ) , T. Dušánek [-] , J. Beneš [-]

J. Polák [-] - O. Pospíšil [-] (67. T. Vorlík [-] ) , P. Pavlovec [-] (26. J. Zeman [-] ) , M. Čonka [-] , J. Lupšák [-] (79. K. Cagáň [-] ) , V. Česenek [-] , L. Křenek [-] , . Kubeš [-] , M. Kapitán [-] , T. Příhoda [-] (67. L. Zeman [-] ) , L. Piršel [-]

ŽK: 44. T. Dušánek , 66. J. Bednář - 13. M. Čonka , 57. M. Kapitán .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠNÝDL Radovan - MACH Ondřej, URBÁNEK Tomáš.