ŠNÝDL Radovan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Harrachov - Přepeře B 6:3 (4:0) 24.03. 15:00 -
Harrachov - Plavy 3:4 (2:3) 11.11. 14:00 -
LOKO Č. Lípa - Nová Ves 0:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Studenec - Doubí 3:2 (1:0) 29.10. 14:30 -
Pěnčín B - Smržovka 5:2 (3:1) 22.10. 15:30 -
Mšeno - Ruprechtice 3:1 (1:1) 14.10. 10:15 -
Hrádek B - Lindava 2:3 (2:1) 08.10. 15:00 -
Mimoň - Studenec 2:1 (0:0) 07.10. 13:00 -
Kr. Studánka - Mšeno 1:2 (1:2) 30.09. 10:30 -
Turnov B - Smržovka 3:2 (1:1) 24.09. 16:30 -
Bělá - Rychnov 1:1 (0:0) 16.09. 16:30 -
JOKERS - Vratislavice 2:2 (1:2) 10.09. 15:00 -
Nový Bor - Frýdlant 0:2 (0:0) 02.09. 17:00 -
Mšeno - Pěnčín 4:4 (0:2) 26.08. 10:15 -
Desná - Ž. Brod B 7:0 (5:0) 19.08. 17:00 -
Doubí - Žibřidice 0:3 (0:3) 12.08. 17:00 -
Jičín B - Chlumec C 2:3 (1:3) 05.08. 17:00 -
Doubí - Semily 2:3 (0:1) 10.06. 17:00 -
Vratislavice - Jestřebí 1:5 (0:2) 03.06. 17:00 -
Rozstání - Vesec 5:0 (4:0) 28.05. 14:00 -
Mšeno - Pěnčín B 4:3 (4:0) 20.05. 10:15 -
Horní Řasnice - Frýdlant C 1:6 (0:3) 13.05. 17:00 -
Hrádek B - Kamenice 2:0 (1:0) 13.05. 13:30 -
Rychnov - Vesec 4:1 (1:0) 06.05. 17:00 -
Hlavice - Vratislavice B 1:3 (0:1) 30.04. 16:00 -
Rozstání - Bělá 0:2 (0:1) 26.04. 17:30 -
Chrastava - LOKO Č. Lípa 7:0 (2:0) 22.04. 17:00 -
Doubí B - Višňová B 2:5 (0:4) 19.04. 18:00 -
Hrádek B - Nové Město 0:0 (0:0) 09.04. 15:00 -
Rychnov - Hejnice zrušen -
Bozkov - Albrechtice 2:3 (2:1) 29.10. 14:30 -
Doubí - Vesec 1:2 (0:1) 22.10. 15:30 -
Kamenice - Hrádek B 2:2 (0:1) 16.10. 15:00 -
Pěnčín B - Desná 8:0 (2:0) 09.10. 10:15 -
Žibřidice - Semily 8:0 (5:0) 01.10. 15:00 -
Bozkov - Harrachov 3:4 (0:4) 24.09. 13:30 -
Bělá - LOKO Č. Lípa 5:1 (3:1) 17.09. 16:30 -
Desná - Smržovka 1:1 (0:1) 03.09. 10:30 -
Kr. Studánka - Chrastava 0:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Nové Město - Jilemnice 2:1 (2:0) 20.08. 14:00 -
Nové Město - Kunčice 12:2 (6:1) 13.08. 17:00 -
Plavy - Harrachov 2:3 (1:1) 07.08. 17:00 -
Hejnice - Rychnov zrušen -
Lučany - Jenišovice 2:1 (1:0) 12.06. 15:00 -
Smržovka - Studenec 0:3 (0:3) 11.06. 17:00 -
VTJ Rapid - Dubnice 5:7 (1:6) 11.06. 14:00 -
Ruprechtice - Mimoň 1:3 (0:0) 11.06. 10:30 -
Lokomotiva - Týniště 3:6 (1:3) 04.06. 17:00 -
Přepeře B - Držkov 1:1 (0:0) 21.05. 14:00 -
Semily - Mimoň 0:7 (0:4) 14.05. 17:00