10.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Třebechovice odvezly všechny body ze hřiště hradecké Lokomotivy

17

Hradecká Lokomotiva přivítala v dalším kole Třebechovice. Výhru hostů trefil v 84. minutě Dědeček.

TJ Lokomotiva Hradec Králové
Michal Sobotka, sekretář: "První poločas vyrovnaná hra. Ve druhém poločase lepší hosté. Škoda branky před koncem utkání. Velmi dobrý výkon rozhodčích."

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl, vedoucí mužstva: "Na Loko HK jsme odjížděli s touhou získat nějaké body. Průběh zápasu tomu také odpovídal, byli jsme fotbalovější a více jsme měli balón pod kontrolou. Vstřelili jsme tři góly, ale také inkasovali, bohužel po našich hrubých chybách. Takže konečný výsledek stanovil Dominik Dědeček 3:2. Děkujeme našim hráčům za předvedený výkon a doufáme, že domácí utkání se nám povede a budeme opět bodovat."

J. Němec [-] - D. Smrček [-] , J. Havlíček [-] (46. O. Filipi [-] ) , O. Netolický [-] , C. Gemuh [-] - A. Bláha [-] (71. M. Chvojka [-] ) , P. Vávro [-] (46. L. Mikunda [-] ) , M. Šmied [-] , R. Dědeček [-] - L. Jurnečka [-] , F. Korenčík [-]

V. Cejnar [-] - I. Kokhanskyi [-] , D. Dědeček [-] , Z. Sehnal [-] (90. V. Karásek [-] ) , M. Bíl [-] , J. Želízko [-] , D. Horák [-] , M. Věříš [-] , D. Petřík [-] (85. D. Šedivý [-] ) , R. Bíl [-] , F. Ježek [-]

ŽK: 78. F. Korenčík , 86. O. Netolický .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Svědiroh Miroslav - RÁZEK Stanislav, ZEMAN Josef.