Svědiroh Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Holice - Č. Třebová 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Letohrad B - Slatiňany 1:2 (0:0) 29.10. 14:00 -
Přelovice - Řečany 6:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Slavia HK B - Vrchlabí 0:1 (0:0) 07.10. 12:30 -
Přelouč B - Načešice 0:2 (0:1) 01.10. 16:00 -
Polička - D. Újezd 1:1 (1:1) 23.09. 16:30 -
Stolany - Načešice 6:1 (4:0) 16.09. 14:00 -
Svratouch - Rváčov 1:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
S. Mateřov B - Popkovice 4:5 (1:3) 27.08. 17:00 -
Polička - Proseč 2:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Rosice - Přelovice 4:2 (0:1) 12.08. 17:00 -
Semanín - Lanškroun B 2:1 (1:0) 11.06. 16:00 -
Řečany - Přelovice 3:2 (1:0) 03.06. 17:00 -
Třemošnice - Č. Třebová 1:0 (0:0) 27.05. 17:00 -
Prosetín - Jiskra 2:0 (1:0) 14.05. 17:00 -
Stolany B - Prachovice 4:1 (0:1) 07.05. 17:00 -
Rváčov - Moravany B 5:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Jaroslav - R. Bělá B 2:7 (1:2) 30.04. 16:30 -
Řečany - Opatovice 1:4 (1:3) 08.04. 16:00 -
Roudnice - Třebeš B 2:1 (1:1) 06.11. 14:00 -
Slavia HK - Dobruška 3:1 (2:0) 30.10. 14:30 -
Miskovice - Zbraslavice B 5:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Přelovice - Řečany 5:2 (3:0) 22.10. 10:15 -
Rozhovice - Hrochův Týnec 1:2 (1:1) 15.10. 14:30 -
Lokomotiva - Třebechovice 2:3 (2:2) 08.10. 15:30 -
Chvojenec - Přelovice 0:1 (0:0) 01.10. 15:00 -
Skuteč - Prosetín 1:2 (0:1) 17.09. 15:30 -
Choltice - Rváčov 4:1 (1:1) 10.09. 16:00 -
Skuteč - Polička 1:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Přelovice - Choltice 3:1 (2:0) 21.08. 17:00 -
Orel - Rosice 3:3 (2:2) 18.06. 17:00 -
Libišany - D. Újezd 11:3 (5:1) 17.06. 18:00 -
Řečany - Hrochův Týnec 3:4 (0:2) 12.06. 17:00 -
Prosetín - Hrochův Týnec 3:1 (2:0) 29.05. 17:00 -
Pardubičky - Luže 4:0 (2:0) 28.05. 17:00 -
Pardubičky B - Býšť 4:1 (1:0) 15.05. 17:00 -
Letohrad B - Libišany 1:5 (1:2) 15.05. 10:15 -
Stolany - Přelovice 6:0 (4:0) 07.05. 16:30 -
Mýto B - Svitavy B 4:0 (1:0) 24.04. 16:00 -
H. Ředice B - Staré Ždánice 4:0 (3:0) 23.04. 16:00 -
Přelovice - Řečany 2:0 (2:0) 10.04. 15:30 -
Prosetín - Kameničky 6:1 (3:1) 03.04. 15:30 -
Svitavy B - Jiskra 3:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Nasavrky - H. Jelení 4:1 (2:1) 23.10. 14:30 -
Slovany - Litětiny 1:5 (0:4) 17.10. 14:30 -
Rosice - Tatenice 4:4 (3:0) 09.10. 15:00 -
Slatiňany - Stolany 3:5 (2:4) 02.10. 15:00 -
Svitavy B - Libišany 0:2 (0:1) 11.09. 16:00 -
Moravská Třebová B - Žichlínek 5:1 (3:0) 05.09. 17:00 -
L. Bohdaneč B - Jaroslav 0:4 (0:1) 03.09. 17:30