10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

Kozolupy doma hladce zvítězily

37. V. Sláma (p.) , 44. J. Čech , 55. V. Sláma
17

Kozolupy podaly v domácím zápase proti Radnicím velmi dobrý výkon a po prvním poločase zaslouženě vedly 2-0. V druhé půlce domácí ještě přidali třetí branku a zápas si v klidu pohlídali. Radnice prohrály již čtvrtý zápas po sobě a spadly na poslední místo.

Penalta a gól do šatny

Domácí začali utkání aktivněji a soupeře od úvodních minut přehrávali. Hosté hráli spíše zataženě a spoleháli na protiútoky. Radnice, už tak oslabené před zápasem, přišly v 18. minutě o dalšího hráče. Z důvodu zranění musel střídat hostující Vladislav Kofroň, kterého nahradil Dominik Jonák. Kozolupy využily herní převahu v 37. minutě. Jeden z hostujících hráčů zfauloval v pokutovém území protihráče a rozhodčí pískl penaltu. Exekuci pokutového kopu si vzal na starosti Vojtěch Sláma a bez problému otevřel skóre zápasu. Ve 44. minutě dostal pěknou přihrávku domácí Jakub Čech a potvrdil, že se v podobných situacích nemýlí. V závěru poločasu Radnice znovu střídaly, v zápase skončil Kamil Janata a na jeho místo nastoupil Tomáš Buchanec

Kozolupy přidaly pojistku

V druhé půli se na hře moc nezměnilo. Domácí měli viditelnou převahu, hlídali si dvougólový náskok a tlačili se do dalších šancí. V 55. minutě se míč dostal ke Slámovi, který přesným zakončením vstřelil svou druhou branku v zápase. V 65. minutě zajel do protihráče domácí Jan Pajer a za svůj zákrok viděl od sudího žlutou kartu. Následně udělal domácí tým dvě změny v poli, zatímco hosté vystřídali další dva hráče. Kozolupy držely balón na svých kopačkách a rozvážně kombinovaly. Zápas se už víceméně dohrával a diváci se dalších vyložených šancí nedočkali. Kozolupy po velmi dobrém výkonu vyhrály hladce 3-0.

TJ Sokol Radnice B
Roman Kokoška, trenér: Bohužel jsme opět do zápasu nastoupili v hodně okleštěné sestavě a během samotného utkání se nám další hráči zranili. Nechci se na to vymlouvat, soupeř proměnil své šance, my ty naše ne, ale situace s absencemi není optimální a doplácíme na to prakticky v každém zápase.