Vladislav Kofroň

2026-2027

TJ Sokol Radnice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022 TJ Sokol Radnice
2021-2022 TJ Sokol Dobřív
2020-2021 TJ Sokol Radnice
2014-2015 SK Břasy 1941

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
317 (ø 52,83) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 10:15 Zruč - Radnice B 8:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Radnice B - Volduchy 1:2 (1:0) 90 0 1 0 ano
06.09. 17:00 Radnice B - Chrást 0:7 (0:5) 15 75 0 0 0 ne
11.09. 17:30 Chotíkov - Radnice B 6:4 (3:3) 0 0 0 0 ne
27.09. 16:30 Radnice B - Ledce 1:7 (1:3) 90 0 0 0 ano
04.10. 10:00 Rapid B - Radnice B 3:1 (2:1) 19 71 0 0 0 ne
11.10. 16:30 Radnice B - Plasy 6:2 (3:1) 13 77 0 0 0 ne

Plzeňský | Rokycany | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.09. 17:00 Radnice C - Těškov B 2:2 (2:2) 90 1 0 0 ano
16.09. 18:00 Rokycany C - Radnice C 5:3 (1:0) 90 0 0 0 ano
07.10. 17:00 Radnice C - Žebrák C 8:11 (4:4) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 3 195 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 16 1138 (ø 71,12) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | IV. třída 13 1170 (ø 90,00) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 18 1590 (ø 88,33) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 12 834 (ø 69,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 1 11 (ø 11,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 20 1720 (ø 86,00) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 5 380 (ø 76,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 8 676 (ø 84,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 3 226 (ø 75,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 1 46 (ø 46,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 18 1574 (ø 87,44) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 21 1859 (ø 88,52) 8 (ø 0,38) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 5 (ø 0,26) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 9 771 (ø 85,66) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)