3.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Petřín se s Mýtem nemazlil a v pátečním podvečeru jej vyprovodil osmi góly

12. M. Štefl , 15. M. Vanc , 17. M. Vanc , 34. J. Veselý , 45. J. Tětek , 61. P. Škarda , 76. P. Škarda , 86. M. Brož - 43. M. Smíšek , 73. M. Brož
28

Další střelecké představení v krajském přeboru předvedli hráči plzeňského Petřína B. Na jejich hřišti se vstřelilo celkem 10 branek a hned osm jich putovalo do sítě Mýta. Hosté zvládli pouze částečně korigovat.

Utkání bylo v podstatě rozhodnuto už po necelých 20 minutách hry. To se v rozmezí 12. a 17. minuty prosadili domácí hned třikrát! První gól zaznamenal Matěj Štefl, a o dvě se postaral Martin Vanc. Krátce po půl hodině hry vsítil další gól petřína Jakub Veselý a když za hosty dokázal snížit Martin Smíšek, tak o dvě minuty navýšil opět na rozdíl 4 gólů Jakub Tětek.

Petřín vystřídal 3 hráče, ale z tempa nepolevil. Po čtvrt hodině hry zasáhl přesně Petr Škarda, aby se opět připomněli hosté. Na průběžných 6:2 snižoval mýtský Martin Brož. Jenže domácí opět dokázali rychle reagovat a Škarda slavil svou druhou branku zápasu. Poslední gól utkání vsítil pár minut před koncem Martin Brož, jenže tentokrát se jednalo o petřínského hráče. Petřín tedy vyhrál i své třetí utkání v krajském přeboru a před víkendovými dohrávkami se ujal vedení v soutěži.

SK Petřín Plzeň B
Jan Pleticha, trenér: Zápas s Mýtem měl jednoznačný průběh. V 17. minutě už jsme vedli 3:0 a měli další šance. Pak už to bylo jen o tom udržet tempo po celý zápas a navyšovat skóre. Velkou pochvalu zaslouží Havelka, který v první půli přihrál na 3 góly z pozice obránce. Poté i dvougóloví Vanc se Škardou.

TJ Slavoj Mýto
Matěj Spěváček, trenér: Petřín ukázal mladou rychlou a dravou kvalitu. Ve všech herních situací byl dominantní a zaslouženě vyhrál. Byl to zápas, který je pro nás velmi poučný a budeme to chtít v domácím zápase napravit.

D. Edelman [-] - J. Zíma [-] , J. Veselý [-] , D. Heller [-] (46. A. Vobruba [-] ) , J. Tětek [-] , M. Štefl [-] (65. M. Brož [-] ) , A. Rada [-] , L. Maxa [-] (46. P. Škarda [-] ) , M. Vanc [-] , J. Havelka [-] (65. J. Levý [-] ) , L. Kotěšovec [-] (46. J. Krystl [-] )

J. Dvořák [-] - J. Hereit [-] , M. Smíšek [-] (46. Š. Končal [-] ) , T. Hatina [-] , M. Melka [-] , M. Pfeifer [-] (71. J. Lenk [-] ) , M. Brož [-] , R. Chvála [-] (46. M. Lenk [-] ) , P. Zbuzek [-] (71. J. Pelnas [-] ) , J. Melka [-] , M. Lávička [-]

ŽK: 60. Š. Končal .
Hráči zápasu: P. Škarda , J. Havelka , M. Vanc .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: MIČAN Jan - ŠLAJS Jakub, HAVRÁNEK Martin.