Martin Brož

2026-2027

TJ Slavoj Mýto

PoziceÚtočník
Průměrná známka6.3

Kariéra

2019-2020 TJ Slavoj Mýto
2018-2019 SK Senco Doubravka
2014-2015 TJ Slavoj Mýto

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
652 (ø 81,50) 2 (ø 0,25) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:15 Tachov - Mýto 1:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
16.08. 17:30 Mýto - Rapid 0:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:30 Chotěšov - Mýto 2:3 (1:2) 90 1 0 0 ano
30.08. 17:30 Mýto - Petřín B 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 10:15 Klatovy - Mýto 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Přeštice - Mýto 2:1 (1:0) 90 1 1 0 ano
04.10. 16:00 Mýto - Smíchov 5:1 (1:1) 22 68 0 0 0 ne
10.10. 10:00 Měcholupy - Mýto 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2529 (ø 87,20) 1 (ø 0,03) 10 (ø 0,34) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 23 1968 (ø 85,56) 2 (ø 0,08) 11 (ø 0,47) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 22 1917 (ø 87,13) 4 (ø 0,18) 10 (ø 0,45) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,13)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2610 (ø 90,00) 4 (ø 0,13) 7 (ø 0,24) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 7 592 (ø 84,57) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 28 2332 (ø 83,28) 1 (ø 0,03) 8 (ø 0,28) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.A třída 6 496 (ø 82,66) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 7 454 (ø 64,85) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 3 211 (ø 70,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 16 1407 (ø 87,93) 1 (ø 0,06) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 10 656 (ø 65,60) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Krajský přebor 12 897 (ø 74,75) 2 (ø 0,16) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 4 304 (ø 76,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2552 (ø 88,00) 1 (ø 0,03) 7 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 8 502 (ø 62,75) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2340 (ø 83,57) 1 (ø 0,03) 7 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 9 709 (ø 78,77) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 18 453 (ø 25,16) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 4 158 (ø 39,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 7 218 (ø 31,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)