6.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Dvě penalty a sedm gólu! Přestřelka v Lysé končí výhrou domácích

37. M. Brabec (p.) , 64. M. Brabec (p.) , 89. F. Vránek - 4. M. Slunečko , 19. J. Homolka , 31. M. Radačovský , 56. M. Slunečko
8

Zraněními zúžená Lysá nad Labem, která se v 6. kole středočeské 1.A třídy skupiny B utkala s Voticemi, které doposud nedokázaly vyhrát žádné utkání.

Votická smršť

První poločas začal pro Lysou hrůzostrašně a jen během prvních 20 minut musela dotahovat dvoubrankové manko.

Už ve 4. minutě se do první gólové šance dostal Slunečko a nemýlil se, 0:1.

V 19. minutě tento skvšlý start utkání dokonal Homolka, který síť Lysé rozvlnil podruhé.

To ale zdaleka nebylo vše, jelikož v 31. minutě rozdíl mezi týmy byl již o tři branky, díky brance Radačovského.

Šance pro domácí se naskytla díky penaltě v 37. minutě, ke které se postavil Bradáč a snížil skóre na 1:3.

Ve zbytku poločasu už žádná branka nepadla a do šaten se šlo za dvoubrankového vedení hostů.

Snaha o návrat

Začátek druhého poločasu byl ve znamení snažení se o návrat do zápasu ze strany domácích.

Tato naděj ale bohužel pro domácí vyhasla bohužel celkem rychle. V 56. minutě se prosadil Slunečko a vrátil svému týmu tříbrankové vedení.

V 64. minutě ale Votice poskytly domácím další šanci na přiblížení a opět to byla penalta. Míč si na puntík znovu postavil Bradáč a opět se nemýlil.

V 89. minutě se Lysé povedlo rozvlnit síť ještě jednou, ale bohužel pro ně přišla branka Vránka až moc pozdě a žádné body doma nezůstaly.

FK Slovan Lysá
Matěj Brabec: I když nám chybělo sedm stabilních hráčů a se sestavou jsem musel dost improvizovat, tak hlavně první půlhodina byla z naší strany příšerná a ve zbytku zápasu se nám už stav nepodařil otočit. Celkově nám chyběla větší kvalita v rozehrávce zezadu a v přechodové fázi. Tímto výsledkem i výkonem jsme se sami dostali pod zbytečný tlak. Musíme to odčinit hlavně hned další zápas v Čáslavi.

SK Votice
Marek Štork: Jsem rád za první body do tabulky. Bohužel místo toho, abychom zápas dohráli v klidu a zvýšili skóre, tak nabídneme soupeři šance a pak se strachujeme o výsledek. Snad nás tři body nakopnou a potvrdíme to hned ve středu v dalším zápase.

V. Rathouský [-] - J. Kříž [-] , M. Šlingr [-] , S. Ježek [-] (46. M. Urban [-] ) , A. Schneiberg [-] , F. Vránek [-] - M. Brabec [-] , O. Janda [-] , O. Veselý [-] , M. Machka [-] - T. Kříž [-] -