Dvougólový Azilinon rozhodl zápas! Poříčí nad Sázavou si pojistilo vedení


Branky


10

Jedno z nejzajímavější utkání 12. kola středočeské 1.A třídy sk. B nám nabídla bitva Posázavanu a Hlízova, která se odehrávala v Poříčí nad Sázavou.

 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Faktor Azilinon

Poříčí do toho utkání šlo znovu s četnými omluvenkami, jelikož do utkání nemohl nastoupit kapitán Peroutka, z důvodu povinností u reprezentační sedmnáctky nemohl nastoupit Havlíček a do utkání nezasáhl také Verner.

Hned od úvodu utkání se zdálo, že taktika Hlízova je jasná a to se spoléhat na kompaktní obranu a rychlé protiútoky, které ovšem branku Soukupa nijak neohrožovali.

Šance v první poločase postupně zahodil Azilinon, Pedro nebo Balata. Branku po souhře s Haškem vstřelil ve 33 minutě Azilinon a zařídil tím první brankovou radost domácích, která byla pro první pětačtyřicetiminutovku také jedinnou.

Snaha o vyrovnání

„Do druhého poločasu vstoupil soupeř aktivně, ale hlavně agresivně a pro zranění byla střídána hned dvojce hráčů (Baštýř, Jírů) a Walter musel po utkání cestovat na kontrolu kotníku, který mu Tafel v 74 minutě hodně pohmoždil a po zásluze byl oceněn žlutou kartou." Tak hodnotí druhý poločas zástupce domácího výběru.

V 81. minutě přišla parádní souhra Vaculík, Galuška, Síkora, který skvěle našel rozběhlého Azilinona, jenž svým desátým gólem v sezóně rozvlnil síť za zády Kovaříka a rozhodl o vítězi utkání, jelikož se po této brance spíše jen dohrávalo.Ohlasy k zápasu


SK Posázavan Poříčí n. S.
Karel Králíček: Těžký terén a tvrdý soupeř, ale důležité jsou dnes tři body, které věnujeme narození syna Davida Vernera Matyáše.

FOTBAL Hlízov
David Linhart: Dnes není moc co hodnotit. Na malém a soubojovém hřišti všechny naše utočné snahy končili útočným faulem nebo ofsajdem a naopak jsme dvěma chybami v rozehrávce nechali soupeři vstřelit dva góly. Jsem rád že jsme zvládli zápas odehrát bez červené karty.Sestavy


SK Posázavan Poříčí n. S.
M. Soukup [-] - P. Galuška [-] (88. L. Říha [-] ) , Z. Hašek [-] , V. Balata [-] (63. T. Síkora [-] ) , J. Jírů [-] (66. M. Walter [-] ) , M. Azilinon [-] , L. Vaculík [-] , A. Dumský [-] , J. Baštýř [-] (51. J. Greš [-] ) , D. Pedro [-] , P. Tlustý [-]

FOTBAL Hlízov
S. Kovařík [-] - O. Tomíšek [-] , M. Šváb [-] , T. Šusta [-] (61. F. Tichý [-] ) , R. Tafel [-] - P. Růžička [-] (78. T. Vyhnánek [-] ) , M. Král [-] (83. J. Švec [-] ) , M. Puk [-] (73. Š. Váňa [-] ) , R. Šesták [-] , T. Šváb [-] - V. Maxa [-]

ŽK: 89. A. Dumský - 42. M. Král , 74. R. Tafel .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Šefara Milan - BROŽEK Tomáš, ŠTEFAN Michal.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
22. 10. 2022 22:30
Hodnocení zápasu
Automatický komentář z expert tipu     21. 10. 2022 23:54

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     21. 10. 2022 12:05

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     20. 10. 2022 18:54

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     20. 10. 2022 17:10
Samuel Mičuta

Expert: David Linhart
Tip experta: remíza

Náš zápas záměrně netipuji.

Automatický komentář z expert tipu     20. 10. 2022 13:05

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     19. 10. 2022 07:09
Hráč, Zpravodaj, Fotograf - AFK Pečky | Středočeský | Kolín

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     18. 10. 2022 15:28
Hráč, Administrátor klubu, Fanoušek - FK Slovan Lysá | Středočeský | Nymburk

Tip: výhra domácích