12.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

9

Pět gólů rezervě Králova Dvora, osm Kralupům a teď dokonce devět. Milín je v probíhajícím ročníku velice produktivní, a to dnes na vlastní kůži okusil i trápící se B-tým Slaného, který nevyhrál už více než měsíc...

5:0, dvakrát se trefil Pohořálek

Ihned jak zazněl úvodní hvizd hlavního arbitra, na hřišti byl jen jeden tým, a to domácí.

Hosté působili naprosto odevzdaně a hrálo se prakticky na jednu bránu.

Milín se dostal do vedení v 9. minutě. Po centru otevřel skóre utkání přesnou hlavičkou Matěj Zákoucký.

O deset minut později zvýšil na 2:0 Karel Soldát.

Na 3:0 posunul skóre utkání ve 34. minutě Stanislav Gabriel.

Čtvrtý a pátý gól vsítil v závěrečných pěti minutách úvodního dějství Michal Pohořálek, a Milín tak po první půli vedl nad rezervou Slaného jednoznačně 5:0.

Další branky domácích a čestný úspěch Slaného

Hosté vstoupili do druhé půle o poznání lépe, než do té první a dlouhou dobu vydrželi bez další inkasované branky.

Naopak v 69. minutě to byli právě oni, kteří ve druhém poločase zaznamenali první gól. Po rohovém kopu se hlavou prosadil Matyáš Marek.

Za dvě minuty domácí odpověděli, jmenovitě Stanislav Gabriel, který svým druhým gólem v zápase zvýšil na 6:1.

Slánští však neházeli flintu do žita a v 76. minutě snížili na 2:6. Po povedené kombinaci se mezi úspěšné střelce utkání zapsal střídající Lukáš Herčík.

Milín ale v poslední desetiminutovce stihl přidat ještě další tři branky.

Na 7:2 nejprve zvýšil, a zároveň korunoval hattrick, útočník Stanislav Gabriel.

Pět minut před koncem se trefil Lukáš Rom a v samotném záěru stanovil konečný výsledek utkání na 9:2 pro Milín střídající Ondra Vrkoč.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Nejslabší tým, proti kterému jsme v A. třídě hráli. A to musím říct, že ani s naším výkonem nejsem spokojený. Na druhou stranu ale musím uznat, že kdybychom dali všechno, co jsme měli, tak těch gólů dostal soupeř tak patnáct. Můžeme být spokojeni s výsledkem. Dá se ale říct, že soupeř nás vlastně vůbec neprověřil, a podle toho ten zápas taky vypadal.

SK Slaný B
Radim Vavroch: Myslím, že jsme se utkali doposud s nejtěžším soupeřem. Přehrávali nás úplně ve všem, a když jsme dostali třetí nebo čtvrtý gól, tak už jsme působili odevzdaně. My teď obě mužstva dáváme špatně dohromady, takže ani nemáme moc z čeho vybírat. Pěkná atmosféra pro domácí a zasloužený debakl. Soupeř byl o minimálně jednu třídu výš.

J. Poplštein [-] (46. A. Kubík [-] ) - J. Kvída [-] , L. Rom [-] , V. Šilhavý [-] (78. R. Švehla [-] ) , J. Pastyrik [-] (59. V. Vondrášek [-] ) - M. Malý [-] (69. R. Synek [-] ) , K. Soldát [-] , L. Kunc [-] , M. Pohořálek [-] , M. Zákoucký [-] (59. O. Vrkoč [-] ) - S. Gabriel [-]