4.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Rezerva Králova Dvora v Milíně vedla, domácí ale otočili utkání a nasázeli soupeři pět gólů

8

Milín má na kontě zatím jen jediné utkání nové sezony, a to prohru 2:1 na půdě Jíloviště. Dnes čekal milínské fotbalisty B-tým Králova Dvora. Ten má zatím ze dvou zápasů dvě prohry a skóre 0-5. Dnes sice královédvorečtí fotbalisté síť rozvlinili, narozdíl od svého soupeře ale jen jednou.

Remízový poločas

Favorizovaný Milín měl drtivý vstup do utkání a několik jeho šancí skončilo na břevně.

Do vedení se ale překvapivě dostala rezerva Králova Dvora. Po zaváhání v defenzivě a rohovém kopu vstřelil první gól sezony pro Králův Dvůr "B" Vojtěch Krejča.

Vedení domácích netrvalo ani šest minut a bylo vyrovnáno. Na 1:1 srovnal útočník Stanislav Gabriel.

Ve zbytku první půle se mohli fotbalisté Milína několikrát dostat do vedení, z žádné jejich šance ale vedoucí gól nepadl.

Úvodní dějství tak skončilo poměrně překvapivě remízovým výsledkem 1:1.

Čtyři góly v hostující síti

Jestliže v prvním poločase Milín nevyužil své šance, ve druhé půli už se rozjela kanonáda ze strany domácích.

Hned po dvou minutách hry zahrával Milín po faulu na Soldáta pokutový kop. Ten proměnil Josef Obdržal a poslal tak svůj tým do vedení.

O dvě minuty později to bylo už 3:1. Po individuální akci se trefil sám Karel Soldát, na kterého byla penalta chvíli před tím.

Ve zbytku druhé půle ještě přidal čtvrtou branku a svou druhou v utkání Stanislav Gabriel a gól na konečných 5:1 zaznamenal Michal Pohořálek.

Milín tak v jednoznačném utkání porazil rezervu Králova Dvora 5:1.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Z naší strany dobře odehrané utkání. Kluci byli trpěliví a i přesto, že jsme prohrávali 1:0, jsme věřili, že tou hrou, kterou jsme předváděli do té doby, to otočíme a to se potvrdilo. V úterý lehce potrénujeme a ve středu už se budeme těšit na Vestec.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Soupeř byl po celý zápas lepší v podstatě ve všem, takže zasloužená výhra. Víc se k tomu asi ani říct nedá. Přijde mi, že jsme snad zapomněli hrát fotbal, nenahrajeme si balón na pět metrů.

J. Poplštein [-] - J. Kvída [-] , J. Obdržal [-] , J. Pastyrik [-] (72. V. Vondrášek [-] ) - M. Pohořálek [-] , M. Malý [-] (86. R. Švehla [-] ) , V. Šilhavý [-] , K. Soldát [-] , L. Kunc [-] (78. O. Vrkoč [-] ) - L. Rom [-] , S. Gabriel [-]

L. Abrahám [-] - F. Sabou [-] (71. M. Janků [-] ) , J. Svoboda [-] , J. Rešl [-] , M. Sýkora [-] - J. Bíba [-] , D. Matějka [-] - J. Vrba [-] (65. A. Kočí [-] ) , J. Bican [-] - Š. Krivačka [-] (77. P. Dochtor [-] ) , V. Krejča [-]

Počet diváků: 220. Rozhodčí: Zuska Oldřich - ASNÍK Daniel, STÁDNÍK Vladimír.