3.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Poslední dohrávka 3. kola je minulostí, Chlumec doma přehrál rezervu Slaného

10

Kosoř proti Podlesí, Milín proti Vestci a teď už i Chlumec proti Slaný "B." 3. kolo je konečně uzavřené a v jeho posledním utkání domácí Chlumec přehrál soupeře ze Slaného.

Šance a vedení domácích

V prvním poločase domácí svého soupeře přehrávali a vytvářeli si jednu gólovou příležitosti za druhou.

Po deseti minutách hry se ve velké šanci ocitl Mařík, který si všiml vyběhnuvšího brankáře hostů. Jeho střela ale o chlup minula soupeřovu branku.

O chvíli později mohl svůj tým do vedení poslat chlumecký Lukáš Šedivý, jeho střela z rohu malého vápna ale rovněž mířila těsně vedle.

V 17. minutě už se domácí dočkali. Po spolupráci Ezeala - Dobiáš se střelou do odkryté branky prosadil druhý jmenovaný. Chlumec tak vedl 1:0.

Tímto výsledkem první půle skončila, a do kabin tak odcházeli spokojenější hráči domácího týmu.

Závěrečný tlak hostů body nepřinesl

Ve druhé půli byli zase naopak aktivnější fotbalisté Slaného, kteří se snažili o vyrovnání.

Druhý gól utkání ale vstřelili znovu hosté a opět to byl Jakub Dobiáš. Domácí útočník skóroval po přihrávce Maříka. Chlumec tak vedl 2:0.

O pět minut později se hostům ze Slaného podařilo snížit. Mezi střelce utkání se zapsal Zdeněk Volek.

V závěru zápasu hosté mačkali svého soupeře a vyrovnání viselo ve vzduchu.

Domácí obrana ale vzdorovala až do konce a vedení si domácí mužstvo dokázalo udržet.

Chlumec tak v poslední dohrávce 3. kola porazil slanskou rezervu 2:1.

SK Chlumec
Radek Vostárek: V prvním poločase jsme měli asi čtyři ložené šance, bohužel jsme z nich vyprodukovali pouze jeden gól. Druhý poločas byl naopak aktivnější soupeř. Dali jsme na 2:0 a soupeř poté snížil. My jsme se zatáhli a hosté do nás bušili. Naštěstí nevyrovnali, takže pro nás docela šťastné vítězství. Nebylo to úplně zasloužené. Za druhou půli nejspíš ano, za druhou by si ale zase zasloužil vyhrát soupeř.

SK Slaný B
Radim Vavroch: První půli byl více na míči soupeř, ale druhý poločas jsme byli lepší my. Snížili jsme na 2:1 a od té chvíle už jsme hráli jen my. Vyrovnání viselo na vlásku, Myslím, že utkání bylo minimálně vyrovnané, možná jsme byli o trochu lepší my. Z čeho jsem byl ale smutný, byli rozhodčí, kteří ovlivnili utkání. Jedeme takovou dálku, a zápas poté ovlivní uznanými neregulérními góly a několika otočenými auty.