13.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

46. J. Cháb
11

Spanilá jinočanská jízda bez porážky trvá už déle než měsíc, a ani dnes tato série neskončila. Duel s Velkou Dobrou nabídl hodně šancí, ale málo gólů, a nakonec rozhodla jedna branka, a to trefa střídajícího Jana Chába.

Neuznaný gól a neproměněné šance na obou stranách

Co se týče hry ve tředu pole bylo utkání od samého začátku vyrovnané.

Na šance však zvítězili hosté. Několik příležitostí k otevření skóre měli Rybka, Macek či Sedláček, žádný z jejich pokusů se ale i s přispěním fantastického brankáře hostů Martina Jungra mezi tři tyče nevešel.

Domácí se v úvodním dějství jednou už radovali z úvodního gólu utkání. Branka Rastislava Stříšky ale nebyla uznána z důvodu ofsajdového postavení.

První poločas tak branku nenabídl a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Rozhodl Cháb

Od hvizdu hlavního arbitra duelu mezi Velkou Dobrou a Jinočany, který odstartoval druhou půli, neuběhla ani minuta a hosté se dostali do vedení. Po centru Sedláčka skóroval střídající Jan Cháb.

Jinočany měly v následujících minutách několik příležitostí k tomu, aby do velkodoberské sítě přidaly další branky a definitivně tak pohřbily domácí naděje na bod.

To se jim ale nepovedlo, a utkání tak bylo dramatické až do konce.

V posledních patnácti minutách si Velká Dobrá vypracovala veliký tlak, ze kterého vyústilo nespočet standardních situací a centrů do jinočanského vápna. Hostující obrana si ale se vším poradila a Jinočany si tak vedení udržely až do závěrečného hvizdu.

Velká Dobrá tak po vysoké prohře na půdě Vestce znovu padla, a to proti Jinočanům výsledkem 0:1.

FC Čechie Velká Dobrá
Marek Abrham: Některé věci, se kterými jsme měli problémy minulé zápasy, jsme zlepšili. Za mě je to ale od nás stále málo pohybu na hřišti a málo se tlačíme do zakončení. Tohle musíme zlepšit, a když to zlepšíme, tak budeme urvávat body.

FK Jinočany
Pavel Gregor: Byl to moc hezký zápas. Hráli jsme velice dobře, vytvořili jsme si obrovské množství šancí a bohužel proměnili jenom jednu, takže domácí byli až do konce ve hře. V posledních deseti minutách měli několik standardních situací a do našeho vápna létaly nakopávané míče. To jsme ale uskákali a zaslouženě vyhráli.

M. Jungr [-] - F. Dejčmar [-] (69. P. Popelka [-] ) , D. Richter [-] (64. P. Salvét [-] ) , M. Bílek [-] , T. Andruchovič [-] (66. M. Kreisinger [-] ) , M. Zimerman [-] , J. Kalousek [-] , R. Stříška [-] , R. Volman [-] , P. Ondrášek [-] , M. Zelenka [-]