8.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

První bod pro Králův Dvůr, divoké utkání s Nelahozevsí skončilo remízou 4:4!

7. J. Rešl , 19. A. Beneš , 32. J. Bican (p.) , 55. A. Kočí - 30. D. Kulhánek , 57. T. Pokorný , 77. D. Kulhánek , 85. D. Valda
7

Králův Dvůr zatím v nové sezoně nedokázal vybojovat jediný bod. Dnes to chtěl zlomit proti Nelahozevsi, která v minulém utkání zaznamenala cennou remízu s Milínem. Dnes to pro domácí vypadalo dokonce na první výhru v probíhajícím ročníku, hosté se ale dokázali vzepřít i za stavu 4:1 pro královédvorecké, a nakonec z toho byla remíza!

Penalta a vedení domácích

První poločas byl poměrně vyrovnaný, domácí ale svému soupeři nadělili lekci z produktivity.

Hned v 7. minutě se dostali do vedení. Trefil se Jiří Resl.

Po necelých dvaceti minutách hry to bylo už 2:0. Mezi střelce utkání se zapsal tentokrát Adam Beneš.

Hosté odpověděli ve 30. minutě, kdy na 1:2 snížil Daniel Kulhánek.

Toto skóre ale dlouho nevydrželo, jelikož hned za dvě minuty vedla rezerva Králova Dvora 3:1. Nařízenou penaltu proměnil Jiří Bican.

Těsně před koncem úvodního dějství mohl snížit hostující Jan Holý. Ten, narozdíl od svého protihráče, ale penaltu neproměnil.

První poločas tak skončil poměrně překvapivě za stavu 3:1 pro domácí mužstvo.

Červená karta a hostující zmrtvýchvstání

Ze druhé půle neuběhlo ani deset minut a královédvorečtí vedli už 4:1. Prosadil se i druhý Adam v domácích řadách, a to Adam Kočí.

Vypadalo to, že je rozhodnuto, hosté se ale nechtěli vzdát, svou hru zvedli a soupeře začali přehrávat.

V 56. minutě ale přišla komplikace, kdy nelahozevský kapitán Emmer obdržel druhou žlutou kartu, a to znamená červenou, a musel tak předčasně do sprch.

Hosty ale nepoložilo ani tohle a hned o minutu později nastartoval obrat svou brankou Tomáš Pokorný.

O dvacet minut později se Dynamu podařilo snížit už na rozdíl jediné branky. Podruhé v utkání se trefil Daniel Kulhánek.

Domácí dělali všechno proto, aby výsledek ubránili, nelahozevskému náporu ale přeci jen podlehli. Pět minut před koncem vyrovnal na 4:4 David Valda.

Utkání, ve kterém se schylovalo k prvnímu vítězství Králova Dvora, nakonec skončilo vysokou remízou 4:4.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Nechápu, jak jsme z toho mohli udělat remízový zápas. Po první půli jsme vedli 3:1 a na začátku druhého poločasu dokonce 4:1. Navíc jsme hráli proti deseti. Od té doby si ale kluci asi mysleli, že už se nemůže nic stát a nakonec jsme to vůbec nezvládli. Zejména standardní situace jsme neměli dobře pokryté.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Chtěl bych kluky pochválit. I o poločase, za stavu 3:1 pro soupeře, prostě nechtěli prohrát. Hráli do poslední minuty a myslím, že ten bod si za předvedený výkon zasloužili. Je to málo, ale zaplať pánbůh za něj, jelikož jsme hráli o deseti.

L. Abrahám [-] - J. Rešl [-] (85. J. Kříž [-] ) , J. Svoboda [-] , J. Rešl [-] - Š. Krivačka [-] , D. Matějka [-] , A. Kočí [-] (85. Š. Matoušek [-] ) - J. Bican [-] - J. Šindelář [-] (13. F. Sabou [-] ) , J. Fic [-] , A. Beneš [-] (46. M. Janků [-] )

R. Zavadil [-] - R. Kochman [-] (79. D. Astaloš [-] ) , L. Král [-] , A. Janovský [-] (71. D. Kaplan [-] ) , J. Holý [-] , D. Kulhánek [-] , D. Valda [-] , T. Pokorný [-] , P. Dubský [-] , J. Vorel [-] , J. Emmer [-]

ŽK: 56. J. Svoboda - 41. J. Holý , 45. J. Emmer . ČK: 56. J. Emmer .