2.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

71. I. Bogár (p.)
6

Jinočany a B-tým Králova Dvora už se spolu setkali v I.B třídě. Na jaře z toho byla vysoký výhra Jinočan, které svému soupeři nasázely sedm branek. Dnes už to zdaleka tak jednoznačné nebylo, přeci jen se ale znovu radovali domácí.

Bojovná a bezbranková půle

Úvodní dějství bylo velice vyrovnané. Šance byly na obou stranách, moc k vidění jich ale nebylo. Šlo spíše o boj o střed hřiště.

Hosté hrozili především ze standardních situací, žádná ale brankou neskončila.

První půle, ve které se diváci příliš zajímavé podívané nedočkali, tak skončila zaslouženou bezbrankovou remízou.

Penalta pro domácí

Ve druhé půli začali být mírně lepší domácí, kteří více drželi balón a dostávali se do více gólových příležitostí.

Dvacet minut před koncem se po skvělém křižném balónu za obranu ocitl tváří v tvář hostujícímu brankáři střídající Řehák. Hostující gólman jinočanského fotbalistu zastavil nedovoleným zákrokem, a domácí tak kopali penaltu. Tu bezpečně proměnil Igor Bogár, a Jinočany se tak dostaly do vedení.

Hosté mohli vyrovnat v samotném závěru. Balón po nákopu do vápna si našel Dušan Matějka, jeho hlavička však skončila těsně nad břevnem soupeřovy branky.

Jinočany tak porazily rezervu Králova Dvora 1:0, kdy jediný gól utkání vstřelil z pokutového kopu Igor Bogár.

FK Jinočany
Pavel Gregor: Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Náš tým byl hodně doplněn, takže ještě nejsme úplně ideálně sehraní. Bojovnost, nasazení a fyzičnost ale byla v pořádku. Vítězství 1:0 bereme všema deseti. Hráčům mohu jen poděkovat, na úroveň sehranosti to byl špičkový výkon.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Bod byl na dosah. Bylo to takové remízové utkání. Hodně bojovné, moc fotbalu asi nenabídlo. Myslím, že kdybychom soupeři nedarovali tu penaltu, tak asi branku nikdo nevstřelí.