13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2022-2023

--

--

14

TJ Sokol Slavonice
Martin Skoumal (trenér): Už je to taková obehraná písnička, herně jsme na tom dobře, soupeře přehrajeme, vytvoříme si šance, neproměníme je. Za to soupeř z minima vytěží maxim. V tomto duchu se neslo i naše sobotní utkání. Hrál se pěkný rychlý fotbal až do posledních sekund, bohužel, z utkání jsme vyšli naprázdno. Podzimní část sezóny je za námi, ačkoli postavení v tabulce není lichotivé, tak lze říci, že od začátku sezóny jsme odvedli kus práce, herně jsme v utkáních nepropadali, soupeřům jsme byli vyrovnaným soupeřem. Vypracovávali jsme si až nebývale velké množství šancí, které jsme bohužel neproměňovali. Pro nás cenná zkušenost a motivace do další práce. Děkujeme všem našim fanouškům za vytvoření výborné atmosféry, jak na domácích, tak venkovních utkáních

TJ Sokol Neplachov
Marek Dvořák (gólman): Do utkání ve Slavonicích jsme jeli v dobré sestavě, která byla bez větších absencí. Přesto jsme již v 3. minutě museli sáhnout ke střídání, neboť se zranil kapitán Jan Švec. První poločas byl vyrovnaný, kdy první šanci utkání měli domácí, kdy se po chybě hostující obrany řídil sám na Dvořáka útočník Slavonic, ale pro jeho smůlu netrefil branku. Trávník sice neměl nejlepší kvalitu, ale hrál se svižný fotbal. Hosté ve 30. minutě po závaru v malém vápně sice vsítili branku, ale rozhodčí neuznal pro faul na domácího Pospíchala. Po druhé již byli hosté šťastnější, kdy se hezky z levé strany uvolnil “náhradní kapitán” Ondra Šíma a na pravé tyči našel Radka Ludvíka, který tvrdou ranou pod břevno dal svému týmu vedení - 0:1. V druhém poločase byli domácí o kousek aktivnější, kdy drželi balón na polovině soupeře, ale nevypracovali si tutovou šanci. Buď míjeli branku Neplachova nebo trefovali Dvořákovi rukavice. Zkušené mužstvo hostujících si závěr utkání pohlídalo a mohlo se tak radovat z důležité venkovní výhry. Za 3 body z venku jsme velice rádi. Slavonice na mě působili dobrým dojmem, hráli dobře dozadu, ale dopředu se občas trápili. O čemž svědčí i to, že za poslední 4 domácí zápasy nevstřelili ani branku. Věřím, že mladý tým se zkušenými borci začne na jaře body dělat a nebude mít záchranářské starosti.

J. Pospíchal [-] - M. Nikrmajer [-] (46. M. Bodlák [-] ) , P. Slabý [-] , R. Deutschar [-] (63. V. Balík [-] ) , V. Vlk [-] , F. Žampa [-] , M. Jindrák [-] , M. Jahoda [-] , M. Balík [-] , D. Nevrkla [-] , P. Marhoun [-]

M. Dvořák [-] - T. Hindy [-] (89. P. Švec [-] ) , P. Houska [-] (79. M. Pícha [-] ) , R. Ludvík [-] , P. Mohamed [-] (72. J. Hruška [-] ) , P. Novotný [-] , O. Šíma [-] , O. Čada [-] , J. Láník [-] , J. Švec [-] (7. J. Suchan [-] ) , J. Chmel [-] (46. L. Svobodný [-] )

ŽK: 73. O. Šíma , 80. J. Hruška , 84. M. Dvořák , 88. M. Pícha .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Kovařík Zdeněk - PEČENKA Miroslav, ŠVEC Hynek.